Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne oljem meg magam?

Hogy ne oljem meg magam?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit sem trefa. Egyszeruen az a baj, h van egy gikszer a szemelyisegembe. Nehez megfogalmazni, de valamit elrontottak a szuleim, mert allandoan rossz erzeseim vannak belul es apro dolgokat is tulreagalok es hatalmas erzelmi reakcio lesz belole. Minden embert elukdozok vele, de nagyon rossz. Letiltottam a legjobb haverom allandoan, szeretni nemisntudok. Minden embert akire beragtam egy aprosag miatt letiltottam es kesz, dacbol. Vmi belul feszit ilyenkor, de nagyon aprosagok utolag. Es ez nem tudom milehet, de minden ember megutalt es megutal es csak a negatig ertekelest kaptam eddig. Mind a 2 ovodamba, mind a 2 altalamos es mind a 3 kozepiskolamba. Valtoztatnom kene, addih oke, csak ez belulrol fakad. Vagy valasztom a rosszberzes benntartasat es akkor mindsn oke, csak stresszes leszek, vagy mindenki megutal es eltavolodik tolem, ami tovabb rontja az amugyis harmatgyenge onbizalmam. Emiatt mar nagyon sokszor vannak ongyilkossagi gondolataim, annyira elkeseredek. Nehez, tudom, leirva nemjon at, de meg a problemat is nehez megfogalmaznom. Valami tanacs?
2017. dec. 31. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Első lépésnek próbáld lecsendesíteni az elméd és relaxálni, nyugodtan átgondolni a dolgaid, ebben segít ez a zene:


https://www.youtube.com/watch?v=jSL_tNCqxW4

2017. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Menjél egy pszichológushoz, ő át fogja látni, milyen a személyiséged, és tanácsot fog arra adni, hogyan javíthatnál rajta.
2017. dec. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan se öld meg magad. Majd úgyis meghalsz egyszer, és hamarabb, mint szeretnél. Valószínűleg nárcisztikus vagy. Keress fel egy jó pszichológust, ő tud segíteni.
2017. dec. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a gyomorloves vagy a sav ivas azok amiket sose probalj. Vannak az ongyilkossagnak sokkal fajdalommentesebb modjai.
2017. dec. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok

20/F

2017. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valami eleg nagy gikszer van akk :D de szar, mert tenyleh nagyon eros hullamok tornek ram
2017. dec. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!