Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg társkeresőn használják...

Meleg társkeresőn használják a képemet, van okom idgeskedni?

Figyelt kérdés

őszintén megmondva kis megnyugtatásra vágyom és tanácsokra.


17 vagyok. összesen 2 db elérhető szelfi van kint rólam a neten, ebből most az egyiket valamiért valaki felrakta egy meleg társkeresőre és azzal próbálkozik.

nekem egy meleg haverom küldte el, én írtam rögtön az oldal üzemeltetőinek de őszintén megmondva fogalmam sincs hogy hogyan fogják ellenőrizni a kép valódiságát.


elkezdtem parázni, mi lesz ha mások felismernek stb. nem vagyok meleg, de végiggondolva egy meleg társkeresőt többnyire melegek használnak, ők pedig nem akadnak fenn olyan dolgokon, hogy ki a meleg ki nem, így gyanítom nem foglalkoznak a dologgal, hiába esetleg ismerőseim is.


ti mit tennétek?


2017. dec. 31. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy írtál nekik. Ebből még sok gondod lehet (monjduk egy barátnőd ezért szakít veled, mert azt hiszi, hogy csak kamubarátnőt akarsz magad mellé) Ha nem reagálnak, bejelentés a NAIH-nál. Ezen kívül akár tehetsz büntetőfeljelentést is a BTK 219§ alapján.
2017. dec. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Na, pont ezért nem rakok fel magamról semmilyen képet sem.
2017. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek is szólj. Az oldal adminjának mindenképpen írd meg, hogy 18 év alatti vagy, valószínű valaki szórakozik veled, vegyék le a képet, különben léptek a hatóság felé.
2017. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként abban ne bízz, hogy jaj, csak melegek olvassák, a környezeted nem. Én néha unlomból, kíváncsiságból fellépek egy csomó olyan oldalra, ami abszolút nem érint.

Ezt nem ijesztgetésből írom, csak hogy ne hagyd annyiban, ha nem reagálnak.

Ha vki véletlenül megtalálja a képed és szembesít, ne tagadd, az még rosszabb, mondd, hogy most intézkedsz, hogy levegyék a képed, és neked is nagyon kínos. Ha normális emberekből kerül ki az ismerősi köröd, inkább sajnálni fognak, mint cikizni.

2017. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

írtam az oldalnak, de igazából teljesen megnyugodtam, elengedtem a dolgot.


mivel feltehetően se a nevemet, se semmimet nem tudja az illető, csak van neki egy totál basic szelfije rólam (ami igazából bárkinek meglehet bárkiről, ha valaha feltette valahova), ezért nem parázok... ennél többet nem nagyon tud tenni.


amúgy én is sok helyre felnézek, ami nem érdekel, de azért ahhoz kell egyfajta morbid humor, hogy heteróként felregisztráljon valaki egy meleg társkeresőre, csak úgy "nézelődni", mert unatkozik. :D

2017. dec. 31. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel bárkinek a fotója keringhet bármilyen társkeresőn (akár milyen perverz oldalon, amit csak tor böngészővel lehet csak elérni-nem tudja még az FBI se lenyomozni, így például ott gyerekeket gyilkolásznak meg rendelésre online live streamben közvetítve a bitcoinnal fizető megrendelőnek.) Szóval ha a normális netet használják az illetők az életed tönkretételére akkor van esélyed feljelentést tenni, mert azt még a rendőrség is meg tudja állapítani, hogy kik csinálják. A másik esetben meg állítólag esélytelen. Így aki bitcoint használ fizetésre vagy arról beszél az mind elmebeteg perverz pszichopata, aki csak állatok és ártatlan emberek megölésére izgul
2018. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!