Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek kellene lennie a...

Milyennek kellene lennie a kamaszkornak? Lehet én nem élek igazán?

Figyelt kérdés

Most szembesültem egy buli alkalmával, hogy mennyire mondhatni élménytelen, tapasztalatlan vagyok, legalább is egy lány ismerősömhöz képest. Szerintetek melyik a normálisabb?


A lányról azt kell tudni, hogy szép, hosszú barna, egyenes haja van, kék szemei, nőies alakja, de vékony. 170 centi körül lehet, szóval teljesen rendjén van a kinézete.

Belső tulajdonságai alapján nem túl gátlásos, hangosan nevet sok dolgon, nincs benne félelem semmivel kapcsolatban, mindenben benne van, ő az első aki magabiztosan vállalja a dolgokat, kissé rámenős, nem fél beleülni bármelyik fiú ölébe ha arról van szó, alapjában véve nyílt és kedves, nem rossz indulatú.


Rólam annyit kell tudni, hogy külső alapján én sem panaszkodhatok, teljesen normális, szép lány vagyok, göndör hajjal, vékony, nőies alakkal, nem is lényeges annyira, csak hogy ez nem befolyásolja a dolgokat. Annyi, hogy én alacsonyabb is vagyok a lánynál, de ez tényleg nem fontos.


Belső tulajdonságaim alapján én ennél visszafogottabb vagyok, de vidám, nyitott az új emberekre, dolgokra, viszont jóval határozottabb és céltudatosabb vagyok a lánynál, sok témában jóval komolyabb is, jártasabb is. Szeretek én is bulizni, táncolni, mindig van energiám, nagyon energikus vagyok, de hülyeségekbe nem megyek bele, nem iszom le magam ha arról van szó. Fiúkkal/férfiakkal pedig nem vagyok ennyire gátlásos, nem veszem ilyen lazán a dolgokat.


Engem kevésbé kedvel az osztályban úgymond a társaság és kevesebb helyre is hívnak meg.


Ez a lány, már több párkapcsolaton van túl, elvileg már több lánnyal is kipróbálta milyen csókolózni, mindenféle bulikba jár, különböző részeges történetei vannak, ( nem feltétlen elrettentően szörnyűek, inkább jópofák többnyire) hétvégenként szinte mindig kocsmázni jár a többiekkel, mindenkivel jóban van kb,eléggé meg tudja játszani az agyát és szeret a társaság közepében lenni.


Ilyenkor kicsit úgy elgondolkozok, hogy olyan tapasztalatlan vagyok hozzá képest, nincs egy ilyen élményem sem... Nem hogy lányokkal, még egy fiúval sem csókolóztam életem során. ( persze, nem mintha lánnyal szeretnék, csak úgy példaként felhozva) :D


Jelenleg én inkább a tanulmányaimra koncentrálok, de ilyenkor, mikor a többiek ilyesfajta történeteit hallgatom, kicsit rosszul érzem magam, hogy nekem miért ilyen unalmas, szinte eseménytelen hétköznapjaim vannak.


18/L



2018. jan. 1. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hírem, a kamaszkorod már véget ért. Felnőtt nő vagy.


Kettőtök között van egy alapvető különbség. Te introvertált vagy, míg a lány, akiről mesélsz, extrovertált. Viszont nem látok olyan példát, ami követendő lenne a részéről - hacsak nem vágysz te is egy kis leszbizésre, berúgásokra, alkalmi szexre stb. Az sem feltétlenül baj, hogy nem ugorsz rögtön fejest mindenben - bizonyára jobban belegondolva amúgy teljesen értelmetlen és/vagy felelőtlen dolgokból maradtál ki, nem gondolod?

2018. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég mennyi privátot fogsz te most kapni, itt ugranak az ilyen kérdésekre.


Egyébként, meg mindenki olyan amilyen, ne változz meg ha nem akarsz, mert ezek se rossz tulajdonságok. Mellesleg még fiatal is vagy lesz még lehetőséged kiélni magad.

2018. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem élsz te is mint akiről mesélsz. Nem baj ha visszahúzódóbb vagy kicsit.
2018. jan. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért érdekes példája ez a kérdés annak hogy a nők sokkal inkább kinézet alapján rangsorolják egymást.
2018. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!