Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell barátokat szerezni?

Hogyan kell barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
mi a titok egy jó barátsághoz? esetleg ismerkedni egy lánnyal hogyan csinálnátok hogy ne nézzenek át rajtad hogy "úr isten mit akar ez tőlem" szertnék lánnyokkal barátkozni de félek, esetleg a hozzá állásom változtassak?
2018. jan. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem a fiúkkal nem megy a barátkozás :/
2018. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felszedni (nem gyökér módon), és ha nem sikerül, de még beszél veled, akkor máris szabad az út. :D
2018. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem meg minden lany csak baratkozni akar.
2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát velem meg nem szeretnek barátkozni 15 alaklomból sem :(
2018. jan. 2. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg senkinek nem kell megfelelni. Szerintem legyel csak siman onmagad, es garantaltan azokat az embereket fogod bevonzzani, akik hozzad meltoak, es hozzad illenek baratilag, nemtol fuggetlenul. Nemtol fuggoen is ugyan ez igaz, es hat..baratsagbol szerelem a legjobb dolog szerintem, azok neha meg tartosabbak is
2018. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!