Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van igaza...

Szerintetek kinek van igaza ebben a témában?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm facebookon ('B' személy) egy ilyen videót tett ki, és alatta kialakult egy kisebb veszekedés. Ti kinek adtok igazat? én személy szerint az A-nak


Ezt tette ki:

[link]


Alatta a kommentek: [link]


[link]


[link]



2018. jan. 4. 17:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, lány vagyok

nem járok konditerembe, viszont itthon edzem, fogy szép alakom legyen, súlyzózás stb.

2018. jan. 4. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az A-val is a B-vel is egyetértek.

Egyrészt tiszteletre méltó az a teljesítmény amit nyújt, tök király, hogy foglalkozik az egészségével, tényleg le a kalappal, hajrá.

Az viszont gáz hamár olyan az állvonala, mint egy férfié, mint a rózsaszín Calvin Klein pólós "hölgynek", mert süt róla, hogy férfi hormont szedett és amit elért a testével, azt a hormonok eléggé elősegítettek.

Nagyon örülök, hogy mozog, de van egy határ és nem tud többet sokat fejlődni, onnantól jönnek a hormonok na ezt elítélem, mert elborult felfogás. De ha 40-es kart akar meg stb., hajrá de én nem fogok hozzányúlni és nem is szexi az biztos.

2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 manó1235 ***** válasza:
Én is így gondolom mint az előző hozzászóló, ügyes és gratula mert biztos sok év alázatos munkája ez a szint, de nő, és már inkább hajaz a kinézete egy férfiéra.
2018. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!