Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem féltek az éhezéstől,...

Ti nem féltek az éhezéstől, hajléktalanságtól?

Figyelt kérdés

Gyerekként "csak" szegények voltunk, de a nagyszüleim tartottak állatokat, kertünk volt, így nem éheztünk.

Később mikor külön költöztem, akkor már éheztem is. Szociális albérlet, hideg lakás télen, éhezés.

Volt, hogy üres rizst vagy krumplit ettem csak, eleinte (a betanulási időszakban, 2 hét) pedig ételért cserébe dolgoztam, nem kaptam fizetést.


L


2018. jan. 4. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Most már jobban élünk, de még mindig félek visszazuhanni.
2018. jan. 4. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyetemista létemre a mai napig félek, mert teljes mértékben a szüleimre vagyok utalva és amennyiben egyikőjük meghalna, akkor nélkülöznöm kellene. Egyenlőre pedig hallgatóként egy cég sem alkalmazna bármiféle tudás hiányában.
2018. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát hol élsz Te,hány éves vagy,mivel foglalkozol.

A háborúban,meg 56-ban voltak ilyen történetek...


A kérdésre:én nem félek az ilyentől.

2018. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eleinte határontúlon, most már külföldön.

Sajnos a mai napig vannak ilyen, sőt, sokkal nehezebb sorsok odahaza is.

2018. jan. 4. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok jelenleg, de voltam már szinte minden (persze csak legális kereteken belül)
2018. jan. 4. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

De nem ám. Ha eljön, eljön.

:))

S neked még van dolgod rendszerrel. Mit mondjak én, kinek nincs? :DD

De félni sose szabad. Istentelen. Szó szerint. Hisz mi, a szeretet.

2018. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is félek. Ezért kell tanulni, akarni, a rosszba nem belemenni. Sajnos egyre az a helyzet, hogy sokunkat csak egy hajszál választ el a fent leírtaktól.
2018. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!