Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha személyiségzavar...

Mit jelent ha személyiségzavarom van?

Figyelt kérdés
Ez súlyos vagy könnyen gyógyítható? Köszönök minden választ mert nagyon tanácstalan vagyok :( ma ezzel diagnosztizaltak sajnos! :(

2018. jan. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A személyiségünk több típusú , ezeknek mind más a reakciója a nyomásra a félelmekre a változásra stb . Berögzülhetnek kialakulhatnak automatizmusok és mániák téveszmék . Ezt vizsgálják . Mindenki hibás valamelyest a szint mértéke és a tudatos változtatás a lényeg .
2018. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ezzel a válasszal nem lettem okosabb :(
2018. jan. 4. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen személyiségzavarod van, mert attól függ. és hogy mennyire súlyos.

amúgy a személyiségzavarosok inkább a környezetüket teszik tönkre, önmagukra nem veszélyesek.

2018. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom ne aggódj, egyrészt nem vagy reménytelen, ezen lehet javítani tudatos munkával és felismerésekkel, másrészt nem vagy egyedül (pl. én skizoid vagyok). Azért az számít, hogy mivel diagnosztizáltak de a személyiségzavarok a személyiség nem megfelelő fejlődésének a következményei és nem valami abberáció.

Gondolom nem lehetet könnyű életed neked se, úgyhogy kitartást. 😁 <3

2018. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!