Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak rajtam kívűl még ilyen...

Vannak rajtam kívűl még ilyen fiatalok? 18/L

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok,hogy van-e valaki aki hasonló karakterű,érdeklődésű,mint én,mert nem találkoztam a környeztemben. :)


Szóval azt látom a legtöbb fiatalnál,hogy káromkodnak és undorítóan beszélnek,ami engem nagyon taszít. Nem azt mondom,hogy még életemben nem káromkodtam, de az,hogy egy beszélgetést nem lehet megejteni anélkül, az szörnyű.

Szeretek színházba,moziba,kultúrális programokra járni. Szívesen járok bulizni, de a belvárosi éjszakát veszélyesnek tartom és felelőtlennek találom azokat,akik fiatal lányként egyedül vagy akár párosan csak járkálnak.

Nem szeretem a részegre ivós dolgokat, de a koktélozást imádom.

Érdekel a politika,gazdaság, már amennyire egy 18 évest érdekelhet... tehát nem okoskodom, de szeretem megvitatni a dolgokat,elmondani mi a véleményem. Szeretek képben lenni a világ dolgaival. Számomra fontos a jövőm, céljaim vannak és lehetőleg teszek azért is,hogy megvalósuljanak.



2018. jan. 5. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy, te vagy az egyetlen :)
2018. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Akadnak, de a többség nem ilyen.
2018. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
37%
Örülök hogy még vannak ilyen lányok, ha igaz amit leírtál :) 18/F
2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Vannak ilyen fiatalok mint te. Igaz, hogy kevesen, de ne aggódj nem nehéz hasonló gondolkodású barátokat találni.

31f

2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én még fiatalabb vagyok. 12L
2018. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Én csak röhögök az ilyeneken! Engem cikiztek középsuliba, mert nem cigizek meg nem iszom le magamat! Amit meg tudok inni jóizüen az a vodka-narancs de akkor ha jóval több a narancslé vagy hasonló rostos ital! Bulikon is beszólnak, miért kérek egy pohár üditőt az ital mellé! Az meg a másik, hogyha belémkötnek akkor azon mindig csak röhögni tudok! Ezért az alpáriak mindig meg akarnak verni, de mindig hagyon, hogy ők üssenek elöbb, mert azután már a fogát is kiüthetem, önvédelemre hivatkozva!

A másik, hogy ha valaki kocsira költ, az menő, de ha pc-t épít valaki az kocka! Haverok mindig kockának hívnak, de nekem ebből van pénzem!:D De ha iphonet vesz a gyerek vagy kap, az már nem kockaság!

2018. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt! 20/F
2018. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
full átlagos vagy a leírás alapján
2018. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Minden fiatal ezt hiszi magarol amit te.
2018. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:D Mindig meglepődök, hogy milyen támadóak itt a kommentek. Nem gondolok magamról semmi egetrengetőt, csupán nem találtam meg a környezetemben azokat az embereket, akivel eltudnék beszélgetni kellemesen, ezért érdeklődöm. Nem kell minden mögé arroganciát és beképzeltséget képzelni.
2018. jan. 5. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!