Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Problémát jelent ha valaki...

Problémát jelent ha valaki szó szerint szakállmániás?

Figyelt kérdés

Sokáig borotválkoztam 2 naponta akkor még nem is érdekelt hogy hogyan vagy mennyire nő, viszont 21 évesen változott az ízlésem, videoklipekben is láttam hogy milyen karaktert ad, egy egyébként átlagos arcú embernek is, így elkezdtem videókat nézegetni kimondott szakállvágással kapcsolatban, onnan lestem el az igazítást, tippeket, sablonokat.

Napi szinten foglalkozok vele, legalább 15 percet hogy a kontraszt, és forma megmaradjon.


Jelenleg ilyen fazont hordok kb hónapok óta, az ív is megegyezik

[link]


Szeretném kipróbálni hosszabb fazonnal is ami feltehetően így nézne ki, a sűrűség tömöttség miatt

[link]


2018. jan. 5. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben jelentene problémát? Ha te ezt szeretnéd, akkor nyilván neked nem. Persze nem minden embernek jön be a szakáll, lehet hogy van akinek nem fog tetszeni, de van akinek annál inkább. Ha igényesen ápolod akkor nem is kelt igénytelen hatást még a hosszú se, sőt...ha jól áll akkor tényleg sokat változtat a stílusodon, karaktereden. Nekem is nagyon tetszik, sajnos 23 évesen sincs ilyen sűrű szakállam, pedig örülnék neki. Nekem alapból később kezdett el nőni mint az osztálytársaimnak, de már egyre jobb lesz. kb havonta egyszer leborotválom, de ha már jó sűrű lesz mindenhol akkor meghagyom egy évig is. Aztán utána megcsináltatom valami menő formára. Sok videót nézek minden nap, hogy hogyan kell ápolni, meg borbélyokat is nézegetek, szerintem menő.
2018. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem. De véleményem szerint van olyan ronda, mint a tetovált szemöldök... Olyan természet ellenes meg minden.
2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

piperkőc


van aki a hajával tököl reggelente, neked ez...

2018. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szakáll természet ellenes, amikor az magától nő? Az a "természet ellenes", hogy borotváljuk.

A tetovált szemöldök mondjuk nem ide tartozik, az nekem se jön be, dehát kinek mi...

2018. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent problémát. De én amondó vagyok hogy annyi bolond ember van, hogy akinek ezzel problémája van, azzal ne foglalkozzunk.
2018. jan. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetellenesen azt értettem, hogy direkt ilyen tökéletesre gyantáztatják, és az egész olyan rajzolt hatást kelt, mint a tetovált szemöldök. Olyan mű, de jól írta előző, kinek mi...
2018. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csaj vagy?

ha az, akkor elég gáz

2018. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!