Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért rejtik el a...

Sokan miért rejtik el a Facebook ismerőseiket?

Figyelt kérdés
Mire jó ez a funkció?
2018. jan. 5. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyan kire tartoznának, hogy kik a saját ismerőseink??!!
2018. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Mert senkinek nincs hozzá semmi köze. Azt nem értem, hogy valaki miért kíváncsi mások ismerőseire. Ráadásul vannak szánalmas emberek, akik kémkednek és szart kevernek, ha egy új ismerőse lesz az embernek..hogy nem ismeri, ki lehet az, biztos járunk...szánalom
2018. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egész fb egy szánalom. Mostanában nagyon haldoklik. Lecsengett a fénykora
2018. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egykori börtönben lévő, ismerőseim is vannak akikről más ember hallani sem akar ez életében, nem hogy találkozni.

Továbbá nem szeretném ha más kutakodna ebből kifolyólag, és egy nem várt beszélgetés alkalmával felhoznák hogy neked van strici barátod is?

2018. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságérzet.

Titkolózás.

Magánügy.

Féltékeny (ex) barát/barátnő [ráírhat az ismerőseire hamis tényeket állítva, rossz fényben tüntetve fel az adott személyt].

2018. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

#2:

"Mert senkinek nincs hozzá semmi köze."

Én például szeretném látni. Keresem a régi (nagyon régi) ismerőseimet.

Nőknél a férjezett név miatt eleve nehezebb, meg van, akire már alig emlékszem, a neve sem ugrik be. Az akkori ismerősök, barátok, iskolatársak adatlapján pedig még véletlenül sem tudom megnézni az ismerőseiket, mert rejtve van.

Hurrá...

A másik kedvencem, mikor bejelöl valaki -fingom nincs, kicsoda és az adatlapján minden rejtve van. Az is rejtve van, hogy milyen iskolákba járt, melyik településen lakik... másik hurrá...

2018. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert semmi közük hozzá! Nekem is vannak olyan "kedves" ismerőseim akik mások profilját bámulják éjjel-nappal, és ez alapján ítélkeznek. Bár én nem osztok meg semmit, nem rakok fel képeket, engem emiatt ítélnek el.
2018. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Megértelek, de az én adatlapom nem arra való, hogy mások esetleges közös ismerősöket keresgéljenek rajta. Mindent amit lehet elrejtettem. Nem jelölgetek be semmi idegent aki ne tudná hogy ki vagyok, aki meg akar az így is megtalál. De olyanokat úgyse jelölök vissza, akikkel nem beszélnék szívesen. Nem érzem kötelezőne, csak mert valamikor egy iskolába jártunk, vagy egy faluban éltünk.

A messengert használom, meg akikkel én tartom a kapcsolatot, őket se nagyon érdekli a facebook agymenés, úgyhogy nem verik földhöz magukat, mert nem látják hogy melyik iskolába jártam.

2018. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Intimszféra. Én nem akadok ezen fenn. Idegenek nekem sem láthatják. Ha keresek valakit és van aki nem mutatja egye fene, haladok tovább.
2018. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Te mit gondolnál, ha gyurci oldalán viktor lenne s közös képeik bulikról?

Tudjuk, hogy valóság ez köztük, mert a mézes bödönnél van mind de a világ ezt nem tudhatja meg ugye, mert hát senkire se szavaznának s nem lenne "munkájuk":D


Meg nem mindenki büszke a sok "ismerősre":DDD

2018. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!