Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van élősködő rokonot...

Nektek is van élősködő rokonotok? Hogy lehet szépen lerázzni?

Figyelt kérdés
Az van hogy elmegyek külföldre a lakásom üres lesz nem akarok bele bérlőket sem senkit max anyámat de ő nem szereti a belvárost igy marad a panelban de az öcsém aki nem dolgozik csak néha néha alkalmi melozik na neki egyből kéne "vigyázna rá,, anya is azt mondja ne sajnáljam mert ismerem az öcsém ha elmegyek befog jutni ugyis (betör) de nem akarom mert anya nyakán él 23 évesen és semmit sem csinál... most igy lehet nem merek ki menni mit tegyek? hogy közöljem vele hogy nem költözhet be.. ismerösöm nézzne rá a lakásra néha néha meg ő fizetné be amit be kell. 1-2 évre mennék ki mint régen igy vettem meg a lakást is és szeretnék megint gyűjteni..27/L

2018. jan. 6. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Betör. LOL Miért pont hozzád tör be, miért nem máshova?
2018. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert ami az enyém az az ővé is ( ő így gondolja)
2018. jan. 6. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért 27 évesen tartsd már magad N-nek :) (bocsi)

Szóval kameráztasd be rejtetten,és közöld az öcséddel,hogy ha betör,indul a rendőrségi eljárás.

Az ilyen élősködőket nem kell sajnálni,akármennyire az öcséd.

2018. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra nem lennék képes szeretem őt akkor is.
2018. jan. 6. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha betör, akkor rendőrségi feljelentés.
2018. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Arra nem lennék képes szeretem őt akkor is."

Akkor mit is szeretnél? Győzzük meg mi, hogy ejnye-bejnye nem szabad!

2018. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy tuti jó biztonsági rácsot kell csináltatni komoly zárakkal,komoly hozzáférhetetlen rögzítéssel.

Nem olcsó,de az megoldás lehet.

2018. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igaz igaz hát az tuti benne lesz pár vendégembe de megéri és ha a ráccsal zörögne azt meghallják a szomszédok is
2018. jan. 6. 20:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ha sokáig kint vagy külföldön,amúgy is jó a biztonsági rács,nem csak az öcséd miatt.
2018. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van mert ezért a lakásért 2 évig dolgoztam meg kint és nehéz volt élni meg félre tenni is de sikerült 12millio volt meg a felújitás és az illeték.
2018. jan. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!