Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressenek meg az...

Hogyan szeressenek meg az emberek és hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Szeptemberben mentem gimibe, nagy reményekkel, mert ált. iskolába nem voltak igaz barátaim. Eleinte minden remekül ment, nem voltam annyira félénk, de kb november óta alig beszélgetek valakivel, szünetekben egyedül ülök nagyrészt, senki sem keresi a társaságom. De szeptember végén is már az volt, hogy követtem a többi lányt, oda mentem, ahova ők, de nem akarok 'csatlós' lenni. Kb 3-4 éve nem voltam ilyen visszahúzódó, utána egyre rosszabb lett, gimi elején javult, de most megint romlott, nem tudok nagyobb társaságban megszólalni. Levegőnek néznek,nincs semmi kisugárzásom,önbizalmam meg a béka feneke alatt van. A fiúk se szeretnek, van több olyan fiú az osztályban, akik minden lánnyal jóban vannak, de engem kerülnek. Hogyan változzak meg? Nem akarom, hogy így éljem le az életem!

15/L



2018. jan. 7. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Változtass! Ha ők nem keresik a te társaságodat, keresd te őket! Kutakodj a neten mi az, amit ők is szeretnek és te is, hogy legyen beszédtéma. Ha ez végképp nem megy más osztályokból is kereshetsz barátokat, 1 iskolányi ember közül csak találsz barátot.
2018. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!