Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nyugodtabbak a kövérebb...

Miért nyugodtabbak a kövérebb emberek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Az evésbe belefolytod a bánatodat, a zsír meg önbizalmat ad! Saját gravitációs mezőt tudnak létrehozni! Én is nyugodt lennék, ha egy asztroaida mező röpködne körülöttem!
2018. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, én pl ismerek sok ellenpéldát is!

De lehet hogy inkább a nyugodt emberek némelyike hízik el, mert szarik mindenre és nem érdekli hogy elhízik. Persze a nyugodtság nem egyenlő az igénytelenséggel.

2018. jan. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez nem mindig igaz. Ugyanakkor aki kövér, de "ki van békülve" magával, nyilván nyugodtabb, mint aki folyamatosan "harcol a kilókkal" és kiborul mar 1-2 kg plusztól is.
2018. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt látom, hogy a legtöbbjük nyugodt, derűs, mosolygós ember.

Van egy-két olyan kollégám, akik időnként panaszkodnak, hogy már olyan éhesek, alig várják az ebédszünetet. Ők nem is nyugis fajták. Ezzel lehet összefüggésben, aki kicsit is éhes, az türelmetlen, ingerült.

2018. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert sokuk szerint "minden úgy jó, ahogy van. Nem lehet változtatni rajta".
2018. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Peet0807 válasza:
0%
Kérdezőtől kérdezem,ezt hol hallottad ez ilyen "angol tudósok megállapították" hír?:)
2018. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem angoltudósok hír hanem a környezetemben van nem egy nem az a hájbáj típus hanem az a jómunkás hentes 120 kg körüli tagbaszakadt ember ès egyik se idegbeteg.
2018. jan. 8. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!