Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a magyar lányok a...

Igaz hogy a magyar lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Más nemzetiségek is így gondolják(/ gondolják így)? Mitől ők a legszebbek?

2018. jan. 8. 02:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Burkina Fasoban meg azt mondják, hogy a burkina fasoi lányok a legszebbek.


Remélem érted, hogy ezzel a hasonlattal mire akartam valójában utalni...

2018. jan. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Ha részeg turista vagy,minden nő szép:d
2018. jan. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Ez relatív. Minden országban vannak gyönyörű nők, komolyan, nem is értem egy szépségversenyen hogy tudnak dönteni.
2018. jan. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Na a szépségversenyről jobb nem beszélni. Olyan ronda lófejű csajok szoktak lenni.
2018. jan. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Úgy értsd, hogy sűrű, sok akad belőlük pl, amikor felszállás egy buszra, akkor 100 ból 90 szép, 10 darab kevésbé szép.


Máshol a világon nincs így, ritkaság számba megy, 100 ból 2 darab szép ráadásul nincsenek egy térben.


Szóval ezen a sűrűséget értsd. Ha elmész kukdaku országba kérdezel embereket útbaigazítást és már a negyedik azt mondja uk muk duff, akkor kijelented kakdaku országban a legbutábbak az emberek.

2018. jan. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

"akkor 100 ból 90 szép, 10 darab kevésbé szép"


Aki ezt így látja, annak valami igen nagy baj van azzal, hoyg mi a szép. A magyar nök éppen hogy nem különösebben szépek, rengeteg elhízott, vagy éppen túl sovány, egy részük teljesen elhanyagolt, a másik fele meg túlöltözött, agyonsminkelt - és minden, csak nem szép.


Szerintem a magyar nök közt sokkal kevesebb a szép vagy mint akárcsak a "jól néz ki" kategória, mint a fejlettebb országokban.

2018. jan. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
43%

Én inkább úgy fogalmaznám hogy az európai lányok a legszebbek. (Kontinenstől és országtól függetlenül, mivel genetikáról beszélünk nem pedig lakhelyről)

Ugyanúgy találsz szépségeket Norvégiában, Romániában, Spanyolban és Ausztráliában is.


Ha már mondjuk a szomáliaiak vagy a fülöp-szigetiek között kellene ilyet találni nem menne.

2018. jan. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Az élőlények többsége a saját fajtája iránt vonzódik. Velük él, barátkozik és házasodik. Nem mondanám hogy a fehér ember az mindenki számára a legszebb. Saját magunknak az. Ennyi épp elég.
2018. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
32%

Fehér ember? Te láttál már kun meg jász származású MAGYART? Nekem volt egy ilyen osztálytársam, állandóan cigányozták, pedig magyar!


Fehér bőr az egy tulajdonság, nincs földrészhez kötve. Mitől fehér valaki? Világosabb a bőre?

Még Iránban is látni fehér bőrűeket. Sőt! Szőke-kék szeműeket is. Nem turisták voltak, mert perzsául beszéltek. 2014. nyarán voltam Teheránban!

2018. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

A közel keleten korábban éltek fehérek szép számban, és habár eltűnőben vagyunk ott, ahogy mondtad még a mai napig találni egyedeket. Másrészt az arabok raboltak és vettek fehér rabszolgát bőven. Nézz el dubaiba. Még a mai napig veszik az európai hölgy-rabszolgákat!


Ha szőke, kék szemű embert találsz arra az nem azt jelenti hogy ő ugyanazon felmenőkkel rendelkezik mint a többiek.

Ugyanez elmondható itt európában is. Csak mert vannak itt indiaiak attól még nem azonos származásunk van.

2018. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!