Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okoskodó, mindent tudó emberek...

Okoskodó, mindent tudó emberek . Szerintetek miért annyira okosak? Mit hisznek? Oltogatnak? Vagy nagyképűek? De mire? :D

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általános választ hiába vársz. Egyedi esetek vannak. Minden ember más.
2018. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan is létezik, hogy valaki kellően öreg már ahhoz és sokat átélt, tapasztalt, ezért rácsodálkozik, hogy számára már ismert dolgokat más miért nem ismer.
2018. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az okoskodó emberek miért nem fogadják el az okosabbak tanácsát és miért hiszik azt hogy oltogatnak a többiek, vagy azt hiszik nagy képűek.

Tulajdonképp válaszolhatnál is magadra.

2018. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én arról az esetrõl is tudok, amikor az oltogatott személy sem a legokosabb, sõt õ is zavaróan, provokatívan fejezi ki magát:))

Pl. valakivel érezteted, hogy ellenszenves a stílusa miatt, majd õ is úgy állít be téged, hogy te vagy nagyképū:))


Nem mindent tudó, de talán azért oltogat, mert épp valami érzékeny pontjára találtál, amit nem kellett volna:))))

2018. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik. Én hülyéskedni szeretek.:)
2018. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én sok ilyet ismerek. Pl.: az egyik ilyen, felsőbbrendűnek hiszi magát,beképzelt, közben nem gazdag, nem okos(érettségi van, oszt csá), semmilyen rendkívüli képessége nincs.. de azért mindenki sz*r, kivéve ő meg össze-vissza verdesi magát pl.: arra, hogy iphone-ja van.. ki érti ezt?!
2018. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D :D össze vissza verdesi magát :D Kurv* nagy :D de amúgy kajak ..
2018. jan. 8. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én okoskodóként válaszolok,és nem direkt kötök bele másokba. Alapból ilyen a természetem,de változtatni akarok ezen,mert néha már engem is idegesít,hogy ilyen vagyok. Azt nem mondanám,hogy nagyképű vagyok,mert konkrétan semmi önbizalmam nincs,viccből szoktam egoista kijelentéseket tenni(emellett depressziós vagyok-diagnosztizálták).

Bár azt-a kérdésben legalábbis- nem fejtetted ki,hogy milyen "típusú" okoskodóra gondoltál. Van,aki még a neten is mindenkibe beleköt,mert véletlen félrenyomott valaki egy betűt a billentyűzeten(ők tényleg nagyképűek). És van,aki jogosan javítja ki a másikat.

2018. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!