Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire borzalmasan viselkedne...

Ennyire borzalmasan viselkednek a japán lányok és nők? Nem flamet akarok indítani, csak olvassátok el a cikk hozzászólásait.

Figyelt kérdés

Itt a cikk és alatta annak hozzászólásai:


[link]


Elhidegülnek pár év után férjüktől, tízből egy ha létesítene párkapcsolatot külföldivel, ráadásul sokan csak a kaland és a tapasztalat miatt lennének egy külföldivel, nem gondolnak tartós kapcsolatra, vagy házasságra, és állítólag elrettentően anyagiasak, vagyis inkább úgy fogalmaztak, hogy rengeteget várnak el párjuktól.


Tolmács és fordító szeretnék lenni Japánban egy ideig (N3-as vizsgám már van, a cél az N1), aztán majd meglátjuk. De közben szerettem volna tartós kapcsolatot kialakítani egy ottani lánnyal, azonban a hozzászólások miatt már nem tudom kinek (és miben) higgyek...


A cikk átolvasása előtt jó néhányan (magyar és angol nyelvű weboldalakon egyaránt) még azt is felvetették, hogy az ottani hölgyek szívesen mennének élni más országokba, mert náluk hiába sok minden nagyszerű, temérdek dolog miatt átvitt értelemben "kikészülnek". De ezek után már nem tudom mit gondoljak...


Valóban ennyire elszomorító a helyzet?



2018. jan. 8. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Így van, és így volt régen is.
2018. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy kérlek titeket csak olyanok válaszoljanak, akik legalább valamennyire tisztában vannak az ottani emberekkel, illetve azok társadalmi hátterével és kultúrájával. Ázsiai ismerősre, barátra, vagy kinti tapasztalatra gondolok ezalatt.
2018. jan. 8. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Ott is lehet életre szóló kapcsolatokat kialakítani, természetesen romantikusakat is, egy párkapcsolat két emberen alapszik, mindkettőre szükség van, az elhidegülés főleg azért van, mert a férj sokat dolgoz az asszony meg vagy otthon van, vagy ő is dolgozik.

Igen, a tinilányok és a fiatal nők szívesen kavarnának külföldivel, mert nekik ez a különleges, ezért rajonganak, nálunk is akadnak ilyenek, bár jóval kevesebb, de ha belegondolsz Japán nyugatiasodásába és társadalmi átváltozásain, teljesen érthető.

2018. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!