Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor velem van a baj,...

Ilyenkor velem van a baj, vagy vele? Veled volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Egy ismerkedős oldalon egy nagyarcú ember egy erős matek képlettel indít az üzenetében (se szia, se semmi, meg sem kérdi, hogy egyáltalán matek szakos volnék-e, de ő biztosan igen), engem meglepett az üzenet, és válaszoltam a kis rejtvényére, amiből kiderült, hogy tévedtem, erre törölt. Elég furcsán éreztem magam, de ha belegondolok, ennyi erővel megkérdezhette volna, egy egyáltalán matek szakos vagyok-e, vagy talán nekem sem kellett volna foglalkoznom az "érdekfeszítő" kérdéseivel.

Veled volt ilyen, akár megszállott irodalmárokkal, vagy bármilyen szakon lévő emberrel, hogy ilyesmivel vág fel?


2018. jan. 8. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veled van a baj sziplán idióta
2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hasonló. Egy nagyon ideges polituskra hasonlító emberrel. MEgkkérdezte mi az anarcho fasizmus én meg mondtam neki hogy egy elméletlben létező de gyakorlatilag értelmetlen ideológia (nem csak ennyit de vágod) és törölt. Elötte barátok voltunk.
2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan “tesztelnek”.

Én is csak nem matek feladattal :D

Nem feltétlen gondolnám felvágásnak, szerintem úgy érzi , hogy aki megtudja oldani az van annyira inteligens , hogy passzoljon hozzá.

2018. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem sárgaházas elmebeteg az illető, az ilyenektől jobb félni, mint megijedni.
2018. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De szar. Én nem szánnék időt ilyen beképzelt baromra.
2018. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha olyan jó matekos, akkor nem nevezem idiótának az aranyoskát, de azért van valami fura a stílusában. Én inkább úgy indítottam volna, hogy "érdekel a matek?" Bár én is jobban meggondolom, hogy legközelebb válaszolni fogok-e az ilyennek.


Azért válaszoltam, mert a képe alapján aranyosnak tűnt, kár, hogy ilyen a stílusa.

2018. jan. 8. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek válaszolsz az ilyen idiótáknak ... :D
2018. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Vele van a baj és tudod miért? Nem feltétlenül felvág.

Nagyobb a gond azzal, hogy a teszteléssel mintegy felsőbbrendűnek érzi magát, akkor kommunikál, ha hozzá méltónak tart.

Emellett felszínes és korlátolt; esélyt sem ad arra, hogy megismerjen olyan valakit, aki esetleg matematikai vonalon gyenge, de más témában otthonosan mozog, esetleg normális ember.

Ezzel a mentalitással ő veszít hosszútávon, szóra sem érdemes.

2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csípje meg a kánya, ezentúl bárkitől, akivel matchelek Tinderen, megkérdezem, mennyire ismert magára Nietzsche Imigyen szóla Zarathustra c. művében. Aki nem olvasta, az eleve egy műveletlen tuskó, aki meg olvasta és magára ismer az Übermensch képében, az meg úgyis egy beképzelt barom.

Így aztán egyedül fogok meghalni, mint a kérdésben szereplő matematikus öntelt fütyi.

2018. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Legközelebb küldd vissza neki ezt, meglátjuk, mire megy a nagy matekjával:

[link]

2018. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!