Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljon az, aki úgy...

Mit csináljon az, aki úgy érzi semmiben sem igazán jó, semmihez sem ért igazán?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem nem vagyok jó semmire :(

Az iskolában szinte minden fontos tantárgy rosszul/nehezen megy.


Volt itt olyan aki ezt érezte? Végül mi lett belőle?


2018. jan. 8. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem soha nem érdekelt az iskola. Az angol, a biosz meg a töri volt egyedül amit szerettem, azokból jó voltam, de pl matekból 2es, a többiből meg 3as. Mégis sikeres lettem. Itt nem írnám le részletesebben. Az egy dolog hogy valaki jól tanul, ha nem elég életre való, ugyanúgy nem viszi semmire, max vállalati szolga lesz egy kicsit több pénzért. Ne ess kétségbe. Majd csak megtalálod amiben jó vagy. Én is 17 évesen jöttem rá mi szeretnék lenni
2018. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vállald fel, hogy középszerű vagy. Középszerű emberekből van a legtöbb, rájuk is szüksége van a társadalomnak.
2018. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj minél több témával foglalkozni, mert lehet, hogy az egyik annyira megfog, hogy komolyabban el tudsz benne mélyedni. Ha nem, a széleskörű, de felszínes tudás még mindig jobb, mint a szűkkörű ÉS felszínes. Én sokszor azt érzem, hogy azért nem vagyok semmiben igazán kiemelkedő, mert túl sok minden érdekel egyszerre.
2018. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3as tökéletesen le írtad...

Minden csak kicsit érdekel, felszínesen

2018. jan. 8. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!