Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem meg miért van ezen...

Nem értem meg miért van ezen a gyakori kérdéseken is ennyi tróll?

Figyelt kérdés

Ha csajozással kapcsolatba ,ha telefonokról ,ha Ételek Italokról ,ha Számítástechnikáról ,bármiről kérdezek mindig oda jönnek a kérdésemhez és bele kötnek miért ,még a telefonos és számítástechnika témánál van 1-2 tróll addig ha csajozásról kérdezek minden második válasz sértő vagy bunkó ,és remélem nem a kérdésem lesz ki törölve hanem a sok tróll lesz ki bannolva ,nem értem meg miért rossz indulatúak az emberek ,még azt is állítom ,hogy olyan jön kötekedni akinek semmi köze a témához pl ennél a kérdésemnél ez bár egy kicsit erős volt ,de utána először le írtam ,hogy nem tudtam szebben fogalmazni ,de utána jöttek csak az igazán rossz indulatú tróllok ,abba bele kötöttek ,hogy talán max 1-2 helyesíássi hibám volt https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


meg volt egy telefonos kérdés is amit már nem találok mert el távolítottam a listákról ott egy Lucifer nevű felhasználó írta ,hogy Agyat vegyek magamnak az még oké volt azon még lehetett röhögni mert tudtam ,hogy kis gyerek ,de viszont az utóbbi kérdésnél már túlzásba vitték nekem sem kéne semennyire foglalkozni vele,egyébként ezt a kérdést azért írom ki ,hogy hátha a gyakori kérdések ki bannolja azokat a a válasz írókat és szenvesíti ,hogy miért bannolják őket?!



2018. jan. 12. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"tróll lesz ki bannolva" Ezt esetleg magyarul lehetne?

A beszúrt kérdésednél meg nem egy-két helyesírási hiba van, hanem már a címben 6.

2018. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Azt a hisztit, amit ott lerendeztél, koma...
2018. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Illene egyébként megtanulni magyarul helyesen irni, fogalmazni.

Kár itt pattognod, ennek a kérdésnek sincs igy értelme.

EGY mondatba irtad le az egészet. !!!!!

Magyarul, ide fostál mindent egybe.

Én is szoktam itt szólni a helyesirásért, ha két neki futásból se tudom kihámozni hogy mit akar valaki.

A sok ékezet hiány meg valami borzasztó , és akkor van pofája még oda nyomni : jajj bocsi a hibákért telefonról vagyok.

Én is telefonról szoktam irni és van hosszú magánhangzó.

Sőt lelehet tölteni olyan billentyűzetet amiben minden betű meg van.

De a legrosszabb mikor többször elolvassa az ember és fogalma sincs hogy mi lenne a kérdés, csak egy nagy zagyvaság.

Ez a be linkelt kérdésedre is igaz.

2018. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nos azért a kategóriát is nézzük egy normális okos helyi lányra mert itt is számíthat a kategória ,mert vannak normális ,okos ,szép lányok ,meg vannak a szépek közt is buta,r*ibanc,nem értelmes lányok is"


Engem is zavar mikor a helyesírásba kötnek bele, holott a tartalmakkal sokkal nagyobb gond szokott lenni.

2018. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Komoly, normálisan és helyesen leírt kérdésekre hasznos válaszokat szoktam adni. De ha valaki még a saját anyanyelvén sem tud helyesen írni és/vagy baromságokat kérdez, akkor szénné oltom. Nem azért, hogy bántsam, hanem, hogy vegye észre magát. És nem egy lemaradt ékezetről van szó, hanem a "Muszálly lessz ájfonot vennem?" típusú kérdésekről.
2018. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké mondjuk tényleg ezt 1 mondatba írtam le ,erre nem figyeltem ,de viszont az már szánalmas amit néhány ember művel. Mert ennek semmi értelme ,szénné oltod max a helyesírásért lehet szólni,de meg lehet szebben is fogalmazni! És attól még ugyanolyan normális választ adni. de sajnos vannak olyanok ami még szánalmasabb akikhez aztán végképp nem kel helytelenül írni akkor is beléd kötnek :D!
2018. jan. 12. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerek, szóltam, hogy hova kell vesszőt tenni, ugye? Erre semmi hatása. Utolsó hozzászólásban 14 hiba. Lehet több, ha jobban megnézem. Szánalmas.
2018. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos Sokszor fut bele olyan kérdésbe az ember. amikor ( a hibás írást elhanyagolva) szeretne segíteni a kérdezőn. Sok esetben a "kedves" kérdést feltevőről kiderül, hogy az alapválaszainkat sem érti meg, mert nincs meg az alaptudása a válaszok értelmezéséhez (vagy unatkozik,és szándékosan butábbnak tettei magát). Azért még próbálkozunk, küszködünk, hátha--- De nem, sok esetben odáig megy el a beszélgetés, hogy a kérdező -mivel nem érti a lényeget ( vagy troll )- azt kéri hogy "Butagyerek szinten" több oldalas esszéket írjunk a problémája megoldásáról. Ha valaki ennyire nem használja a szürkeállományát, azt bizony "Leoltják".
2018. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés, főleg, hogy az előbb küldött nekem egy "Vladimir Putyin elnök" nevű elmebeteg egy privát üzenetet. (Természetesen nem az igazi Putyin volt XD).


Én reagáltam egy 1 millió éves poénra, amit idézek: "Hogy kell kérdést kiírni a gyakori kérdésekre?" Én beírtam, hogy "unalmas". Mert ez az igazság.


Erre ez az idióta küldött nekem egy üzenetet, hogy "kussolj ha nem tetszik ne nézd te csicska" vagy valami ilyesmi.


Az ilyeneket én (vagy bárki) egy ütéssel elintézné az utcán, csak itt nagy a pofájuk...


Tehát, igen, jó kérdés, hogy miért van itt (is) ennyi troll. Senki sem szereti őket, mégis mindenhol garázdálkodnak. Én lennék a legboldogabb, ha az összes ilyen alakot kipaterolnák mindenhonnan.

2018. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!