Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan nem érzem magam...

Jogosan nem érzem magam felnőttnek?

Figyelt kérdés

Nincs bankszámlám, jogosítványom, autóm. Továbbá a szüleimmel élek.

Amíg nem teszek lépéseket ilyen ügyben, addig sose leszek képes önálló felnőttként tekinteni magamra? 27/N



2018. jan. 12. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biológiailag és jogilag felnőtt vagy. Mentálisan nem tudom, mert nem ismerlek. Szociálisan valószínűleg nem, bár ha dolgozol valamit, és beszállsz a költségekbe, akkor végülis nem gond, hogy a szüleiddel laksz. De ha így lenne, akkor valószínűleg lenne bankszámlád.

Autóm és jogosítványom amúgy biztos, hogy sosem lesz, ennek konkrátan nincs köze a felnőttséghez.

2018. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég nagy baj bár szerecsés vagy hogy, szüleid jó fejek de ha munkát keresel mit fogsz irni az önéletrajzodba.
2018. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendelkezem munkahellyel, dolgozok. Saját bankszámlám nincs, a szüleim nem tartanak el.
2018. jan. 12. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:

bankszámla nem kötelező a munkához. törvény írja elő hogy lehet kérni kpban.

szerintem egyébként nem azzal van a baj hogy a szüleiddel élsz hanem az hogy nincs saját vágyad vagy álmod. esetleg párt keresni családot alapítani...

2018. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha gondoskodsz magadról, nem szorulsz a szüleid támogatására, csak még velük élsz, de beszállsz a költségekbe, akkor miért ne lennél felnőtt? Ez így tulajdonképpen lakótársi kapcsolat.

Én is szeretnék itthon maradni, miután találok munkát, persze úgy, hogy már egyenlően kivenném a részem a háztartásból.

2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ok rakj fére elég pénzt hogy, semmi problémád ne legyen ennyi örülj hogy, kapitalista világba születél és nyugot életed lehet bár szerintem nem fog ez sem sokáig tartani.
2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Gratulálok kislány, ha szerinted az a felnőtt ember, akinek jogsija és autója van.


Ha van munkád, a fizetésedet mire kapod? Szüleid számlájára? És miért?

Dolgozol és nem teszel félre?


Agyilag vagy éretlen, nem fizikálisan!

2018. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

József Attila -

TISZTA SZÍVVEL

2018. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!