Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsö csók élmények?

Elsö csók élmények?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:
*első
2018. jan. 12. 21:24
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Részeg voltam, diszkóban történt, nem volt nagy élmény, mert nem tudtam megfektetni a csajt.
2018. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém pár éve történt, a barátommal, szívesen gondolok vissza rá :)

Ültem mellette az ágyon, mosolyogva rámnézett, az arcomra tette a kezét majd odahajolt és megcsókoltuk egymást. Eléggé izgultam előtte, mert nem értettem mit kell csinálni a nyelvemmel, de akkor és ott szerintem nem voltak nehézségeim

2018. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második jobb volt. Az elsőnèl nagyon zavarban voltam 3s csak arra figyeltem..
2018. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csodás élmény volt. Egy nyári estén végre megcsókolt az a fiú, akivel már régóta kerülgettük egymást. Mintha áramütés ért volna, olyan érzés. Én béna voltam elsőre, de neki már volt tapasztalata és azt mondta, hogy akkor itt és most megtanít...

Több órát csókolóztunk :D

2018. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22 voltam, egy buliban egy magas, külföldi sráccal.


Nem értettük egymást, de egész éjjel táncoltunk, csókolóztunk és "mutogattunk". Szuper volt... eltelt 6 év, azóta sem láttam.

2018. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Iszonyt jó volt az első.

Neki is első volt és nekem is. Úsztunk a nyálban. Vagy 4 órát biztos egymás szájában voltunk.

2018. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy emlékszem, akkor nem volt bennem félelem 15 évesen. Minden lány csak rinyál, hogy jaj, elfordítom a fejem, mert nem merem. Én ehelyett csak hagytam, hogy megfogja az állam és odafordítsa a fejem magához. Azonnal megtörtént, de nem az volt amit a könyvekben írnak, és amire ezek

szerint számítottam, de pont elég. Nem használtunk nyelvet, mert az túl sok, és így is remek feeling.

Szóval lányok, ne féljetek, merjetek megélni minden pillanatot.

17/l

2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elhívott egy fiú randizni én 15 voltam ő meg 17. A bátyám is ismerte és nem bírta mert egy hatalmas tahó volt. De engem elvakitott a "szerelem" és nem étdekwlt mit mond. Épp a randira készültem Gáborral és a bátyám meg pár haverja nálunk volt. Felöltöztem, kicsit kisminkeltem magam. És elköszöntem anyuéktól hogy "Hali, majd jövök!" Ő közben veszekedett a bátyámmal hogy vigye ki a szemetet. Kiléptem a házból és azt hallottam utoljára hogy "majd kiviszem én". És teljes lelki nyugalomma sétáltam át az udvarunkon és akkor azt hallottam hogy valki fut de nem nagyon figyeltem oda..megragadta a kezemet Ricsi(ő a tesóm haverja) és mélyen belenézett a szemembe én meg majdnem összeestem mert kb 7 éves korom óta bele vagyok esve de beletorodtem hogy nem miattam jon at hozzank hanem a batyammal hulyulni... és halál komolyan, halkan de tisztán hallhatóan mondta hogy "Kérlek ne találkozz vele!" És ha nem lettem volna beleesve akkor se megyek el mert kicsit ilyedt arcot vágott mintha tudna valamit... és megkérdeztem hogy miért (kesobb kiderult hogy Gábor fogadott hogy engem megfektet az elso randin) és akkor Ricsi csak kínosan elnevette magát és megragadta a csuklómat, odahúzott magához és finoman megfogta az arcom a 2 kezében majd adott egy puszit a számra majd egy kicsit hosszabbat majd látta hogy nem ellenkezek lecsúsztatta a kezét a derekamra és megcsókolt! Annyira jó érzés volt de kicsit szégyeltem magam hogy eddig randira készultem es most egy full masik sraccal csokolozok a kocsifelhajton... de a bátyámat se zavarta ( orult hogy rendes fiuval leszek es még le is pacsiztak olyan fiusan...) es anyuek is teljesen oda meg vissza voltak az oromtol hogy a legjobb embert valasztottam. A randit meg ugy sikerult lemondani hogy felhivtam Gábort aki orditott velem es Ricsi kikapta a kezembol a telot es szet oltotta Gábort hogy velem így nem beszélhet😊


Azota járunk

16L

2018. ápr. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!