Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha nekem 7 évet...

Nagyon gáz ha nekem 7 évet mond a mentális koromra ez a teszt? 23f

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 12. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
magadnak hazudtál vagy mentális problémáid vannak
2018. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem 24-et adott ki. :D
2018. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Your Mental Age Result Explained


Egy -1 évet tévedett.


This highly accurate age test has looked at your answers and has evaluated that your mental age is 37. The test looks at your answers to the questions in relation to your attitude towards social and financial situations.


It's quite possible that you will not be happy with your age test result. If you are younger, you probably don't want to have an age that makes you look older. If you are older, then you don't want to have a mental age of a youngster. Such, unfortunately, is life. You have to roll with the person you are and accept your personality.


Some interesting stats for those that are interested in these things. 68% of people that take this test have a mental age of less than 30. This might be that 68% of people that take the test are less than 30 but it's a very high age average. Here at MMA, we think it's more likely that actually people have a youthful attitude to life. In general, people are positive and while it is true (possibly) that people do get grumpier as they get older, people also usually tend to relax more.

2018. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem 20-at adott ki. 2 hónap van még addig hátra szóval jól belőtte.
2018. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de a mentális koromra 41-et kaptam... Sokszor mondták már, hogy rendkívül érett / intelligens vagyok, szóval örülök neki.
2018. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem 22-őt adott be, 14 éves vagyok.
2018. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem 24-et, 4 hónap múlva még igaza is lesz :)
2018. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Nekem 35-öt adott ki,pedig csak 15 éves vagyok.

Nem gáz akkor,ha csak elhülyéskedted.

2018. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem 50 a mentális, de még csak 48 vagyok. Komolytalan... :D
2018. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33 vagyok, 41 lett az eredmény. Van benne valami, mert annak ellenére hogy próbálok fiatalos lenni, sokszor ez gyerekesre sikerül, ugyanakkor sokmindenben elég maradi vagyok, pl elzárkózom a közösségi médiától (f@$zbuk, vagy a tesztben szereplő twittyer). Szóval adtam a rendszernek egy adag ellentmondást, de elfigadom, hogy agyban úgy néz ki hogy megöregedtem
2018. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!