Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti túl tudnátok tenni magatoka...

Ti túl tudnátok tenni magatokat egy olyan emberen, aki kihasznált titeket testileg, lelkileg/érzelmileg?

Figyelt kérdés
Haragudnátok rá,vagy egyszerűen próbálnátok elfelejteni?

2018. jan. 13. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, továbbra is napi 24 órában rá gondolnék és arra, hogy én milyen csodás társ voltam és nem kaptam semmit se viszonzásul.


Lépj tovább, ha kiléptél a kapcsolatból, mert úgy érezted, hogy kihasználtak akkor mégis mi értelme van ezen tovább rugózni. Nézz a jövőbe és próbálj jobb kapcsolatokat létrehozni, aztán idővel kihevered/elfejted a múltat.

2018. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túltenném magam rajta, mert az élet igazságos tud lenni:):).
2018. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, tovább lépnék, miután teljesen pokollá tettem az életét, és gondoskodtam róla, hogy kilencven évesen is rólam szóljon minden rémálma. Kevés embert engedek közel annyira, hogy ilyen módon megbánthasson, és eddig még mindig jól választottam. De ha egyszer valaki visszaélne a bizalmammal, biztosra mennék, hogy neki kerüljön többe.
2018. jan. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%

Általában ez a kihasznált szerintem arra utal, hogy aki használja az eléggé hibáztatós fázisban van. Az emberek nem szoktak úgy viszonyulni másokhoz, hogy ki akarják használni.


Szerintem ez segítene, ha nem ilyen fogalmakban gondolnál rá.

2018. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!