Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az önsajnáltatást...

Hogy lehet az önsajnáltatást leküzdeni?

Figyelt kérdés
Mostanában jöttem rá, hogy másfél éve azért érzem magam annyira rosszul, mert sajnálom magam. Történt 1-2 dolog ami nagyon rosszul esett, de akkor nem mondtam el senkinek inkább magamba fojtottam és mindig szarul éreztem magam miatta. Ez már rohadt régen történt mégis minden nap ezzel kelek és ezzel fekszek és egyszerűen rosszkedvű vagyok miatta. Néha megfogadom, hogy ez máshogy lesz de ahogy másnap felkelek, és bemegyek a suliba újra előjönnek a régi emlékek és sajnálni kezdem magam és rosszul érzem magam. Emiatt az emberi kapcsolataim szinte a nullára épültek le, emiatt sokszor még magányos is vagyok. A legrosszabb, hogy azok az emberek akik megbántottak nagyon szarnak rám..

2018. jan. 15. 16:53
 1/5 A kérdező kommentje:
17/f
2018. jan. 15. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad és ne a multon rágódj.
2018. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az utolsó mondatban írtad: akik megbántottak, szarnak rád. Ezért kell túllépned rajta, mert ezzel, hogy magadat emészted, már duplán ártottak neked (egyszer, amit konkrétan csináltak, másszor, hogy magadat emészted és nincsenek barátaid).


Mások gonoszsága miatt nem érdemes magadba gubózni, emelkedj felül rajta, hogy ők gonoszak voltak, mert ez az ő saruk, nem neked kell magad mások gonoszasága miatt rosszul érezni. Bár nem tudom, konkrétan miről van szó...

2018. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facen van egy önsajnáló csoport.


Kérlek lépj be, és sajnáltasd magad ott, mutasd meg nekik milyen az igazi önsajnáltatás, mert gyakorihoz képest lófac, amit ők művelnek 😃

2018. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel most egyáltalán nem sajnáltatni akartam magam:D
2018. jan. 15. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!