Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Kit Harington nem...

Szerintetek Kit Harington nem hízott meg egy kicsit 2018-ra?

Figyelt kérdés
Mert az arca is kerekebb. Vagy az csak a szakálltól van? Mert az egyik interview-án még 2017 jún.7-én teljesen úgy nézett ki mint pl.2014-ben mert le volt vágva a szakálla. Szóval ezt most nem tudom eldönteni.

2018. jan. 16. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne hízhatna meg? Mozgáshiány+alkohol is lehet a kerek arc oka, tapasztalatból mondom. :D

Sajnos nálam 2 kiló+ már meglátszik az arcomon.

2018. jan. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nem hízhat meg csak, hogy szerintetek nem hízott e meg. Ezeken a 2018-as képein találtam róla olyan fotót ahol úgy bézett ki mint eddig csak nagyobb szakállal és találtam olyat ahol az arca kerekebb. Szerintetek csak a szakall teszi?
2018. jan. 16. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakállal is van, ahol kerekebbnek tűnik, mint amúgy. Ki tudja, mi a valóság? De mondom az is lehet, hogy olyan típus mint én, hogy 2 kiló diff rögtön meglátszik az arcán.
2018. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazad van:) max leadja mire kezdődik a nyolcadik évad;) köszi
2018. jan. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!