Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veled úgy, hogy...

Volt már veled úgy, hogy tudtad, hogy egy emberi kapcsolatból előbb-utóbb megsérülsz, de nem érdekelt amíg jól érzed magad az illetővel?

Figyelt kérdés
Mesélnél róla?

2018. jan. 16. 06:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt meg ilyen, mert nem vagyok sajat magam ellensege. Hogy erezhetned magad teljesen jol es felszabadultan, ha mindig ott motoszkal a jovokep a tudatod hatuljaban, higy egyszer ugy is pofara leszel ejtve? Miert pazarolnad az idodet egy ilyen kapcsolatra?
2018. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom egy pasival. Tudtam, hogy meg fogom egetni magam, ha folytatom a viszonyt, de szerelmes voltam, az pedig hulyeve tesz. Eloszor megbantam, hogy belementem, de 7 honap tavlatabol mar nem annyira. Az ido a legtobb dolgot tenyleg megszepiti. Nem vagyok meg most sem teljesen tul rajta, de szerencsere jo uton haladok.
2018. jan. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy lány haverommal, akinek van pasija, de nagyon félreérthetően viszonyul hozzám, viselkedik velem annak ellenére, hogy tudja, nagyon tetszik nekem.
2018. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt. Most megint lenne. De tanultam a hiábmból.
2018. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt. Megtanultam belőle, hogy amint érzem, hogy valami rossz, akkor vagy el kell kezdeni kijavítani, ha meg nem megy, akkor zárjuk le.
2018. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!