Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon hol hasalt el ennyire...

Vajon hol hasalt el ennyire az értékrendem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eVVKzCSR32A


úgy érzem jelenleg egyik leghőbb vágyam hogy én pont így élhessek. Mert a jelenlegi szürke kis semmilyen életem egy nagy nulla.


felnőtt ember vagyok már, nem kamasz.

A szüleim egyszerű becsületes dolgozó emberek.


2018. jan. 16. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted attól, hogy sok pénzre vágysz, baj van az értékrendeddel? Ember, én néha nem pénzre, hanem konkrétan isteni hatalomra vágyom, hogy akármit csinálhassak :D Az értékrendedről nem az árulkodik, hogy miről álmodozol, hanem hogy mit kezdesz azzal, ami van.
2018. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már ez a sokadik lil pump kérdés, de csak a kamaszok körében népszerű mert mást nem ismernek. Én 2012-től követem azt az irányzatot, így sok előadót követek máig aki még él, vagy épp börtönben van.


Azért azt tudd hogy ez csak egy hülye gyerek, akivel komolyabb bandatagok/előadók nem is állnak le beszélni, bár pénze van, de ez ebben a kultúrában átlagnak számít.


Ahogy mindenkinek, dalszövegek és alapok írásával kéne foglalkozni, utána felfuttatni magad, és pár év után már lehetne egy jó szinten élni, de ennek még nincs rajongótábora itthon.

25F

2018. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

" de ennek még nincs rajongótábora itthon. "


Én úgy tudom hogy a "gucci gang" most a nagy dili a kamaszok körében.

2018. jan. 16. 19:41
 4/6 A kérdező kommentje:
mármint itthon is
2018. jan. 16. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:

A net teli vagy a hasonló kaliberű személyekkel, mint a videóban látható. Egyszerű: nem kell ezekre rákeresni és egy majdhogynem elérhetetlen fantáziavilágot kergetni, hanem a hétköznapi valóságban élni. Nehéz, de mégis tartalmasabb. A válaszom még ez:

https://www.youtube.com/watch?v=VaRroeLsgy4

2018. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

@20:34


és ha nekem a hétköznapi valóság nem felel meg?

2018. jan. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!