Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a célja egy bizonyos...

Mi a célja egy bizonyos felhasználónak, hogy nem képes abbahagyni a privát üzenetek írását? A letiltáson kívül van más megoldás? Nektek is írogat bárki (ugyanaz a személy) priviket több kérdésetek/válaszotok kapcsán?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem általánosítás.

Nem tudja, hogy ismételten az én válaszomra reagált, de már nagyon bosszantó.



2018. jan. 16. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, édesmézes :D
2018. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Mi a baj a tiltással?

Nekem is volt anno egy ilyenem, tiltottam is, de aztán csinált több felhasználói fiókot, és mindig megtalált.

Egy pár hétig nem reagáltam rá, aztán megunta.

(Hm vajon mi lehet mostanában vele?)

2018. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
#1-es, nekem is egyből ő jutott eszembe. :D :D :D Már vagy ezer privát üzenetet kaptam tőle.
2018. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1 Igen, rá gondoltam. Legalább 10-szer ha nem többször ír nekem, persze nem tudja, hogy nekem írt, de nem akarok újra beszélgetést kezdeményezni vele.
2018. jan. 16. 19:55
 5/22 Metionin ***** válasza:
82%
Letiltod és kész. Nekem egy időben folyamatosan írkált valaki hogy anorexiára biztatom a lányokat a gyakorin, mert néhány olyan kérdésre bátorítóan válaszoltam ahol a kis súlya miatt aggódott a kérdező vagy csúfoltak valakit mert sovány. Figyelmen kívül hagytam, aztán nemrég egy hasonló kérdés után újra írt idézem "azt hittem már sikerült elsorvasztanod magad hülye anorex p1csa". Na most tiltottam.
2018. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egy KissLacika nevű írt nem rég, a bitcoinról kérdezett valami totál másról szóló válaszom kapcsán. Rövid gondolkodás után trollkodásnak ítéltem (lehet aztán, hogy csak félrekattintott szegény :P), és letiltottam. Miért nem jó a tiltás, miért akarsz más megoldást?
2018. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

“a letiltáson kívül”

Hát mégis miért ne lenne jó megoldás a tiltás? Kétlem, hogy megtaláljon bárkit egy anonim oldalon, ha nincs feltűntetve a neve, szerintem itt inkább arról van szó, hogy az illető mindenkinek írogat.

Nekem is két fiókom van, mert újat csináltattam, mégis azt tapasztaltam, hogy bizonyos felhasználok, mintkettőre írtak:D (nem tiltás miatt) Szerintem ők mindenkinek írnak, akit csak érnek.

2018. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Letiltom, csak belegondolva fura, hogy mindenkire ráír, és másokról is elmondhatnám ugyanezt, de nem szeretném az összes ilyen személyről "lerántani a leplet". :D
2018. jan. 16. 19:58
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
A tanításod:) Mind önös érdekű, mind magasabb rendű, felsőbb célból, mert ő ezt a programot hozta magával születése előttről, ezt beszéltétek meg születésetek előtt, még a Mennyben, hogy ő ilyenekkel fog boldogítani téged. :) És, ha valami sokszor ismétlődik az életünkben , a sors tanítani, jelezni akar azzal nekünk valamit. És ameddig észre nem vesszük az adott eseményből a leckét, addig fog ismétlődni:) Meg amúgy egyébként, hogyha nem tudja, hogy a te válaszodra ír többször is, hát mindenkivel szeretné megosztani, közölni, amit ő már tud, amire ő már rájött. Hogy más is tudja, minél több emberhez eljuthasson ez a felismerés, hogy tudja majd ő is hasznosítani adott esetben ezt a tudást.
2018. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Ismerkedés céljából ír, minden alkalommal.
2018. jan. 16. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!