Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, titeket nem zavarna,...

Lányok, titeket nem zavarna, ha a párotok (férfi) szebb lenne, mint ti?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam tegnap, hogy tulajdonképp ha átlagos lányként átlagon felüli párom lenne, az engem zavarna, és nem örülnék neki. Összedőlne mellette az önbizalmam. Pl. nyáron, mikor a metrón utaztam, láttam egy srácot, aki az a tipikus címlapfiú volt, és még a lába is szebben volt gyantázva, mint az enyém. :D És ez bennem nem vonzalmat keltett, hanem egy pofon volt az önbecsülésemnek. :D Lányok, ti is hasonlóképpen szoktatok érezni ilyen helyzetekben, vagy ezzel csak én vagyok egyedül így?

#zavar #önbizalom #címlapfiú
2018. jan. 17. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyantázott lábú Justin Bieber utánzat láttán nekem nem az önbizalmam hanem a férfiakba vetett hitem dől össze...
2018. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna :( Ráadásul a legidegesítőbb az egészben, hogy sokszor valamiért az alapból kicsit femininebb fiúk jönnek be, de utána mindig belegondolok, milyen lenne egy ilyen fiúval párkapcsolatban élni és szerintem állandóan szarul érezném amiatt, hogy még a barátom is nőiesebb, szebb, mint én..
2018. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
hát kezdjük ott, hogy nem kellene olyan pasi, aki gyantáztatja a lábát, nekem férfi kell. nem arról beszélek, hogy legyen valakinek méteres szakálla, de könyörgöm, egy férfinek a lábát minek szőrteleníteni??? na mindegy, ezen a problémán túllendülve.. nekem is volt olyan pasim, aki relatíve jobban nézett ki nálam, sajnos nem is tartott sokáig a románc. nem, nem azért mondom, hogy sajnos, mert sekélyes vagyok, és mindenképp "fullos" pasira vágyok, szerelmes voltam neki, és ez nálam nem a külsőtől függ...beleszerettem a személyiségébe, az egész lényébe. mint kiderült, ő csak kihasznált, és átb szott engem, a mai napig nem tudtam teljesen kieherni. a kérdésedre válaszolva, sajnos a "topkategóriás" pasik többsége valóban egy felsőbbrendű lénynek érzi magát, és miután megkapta, amit akart, már nem fog bókolni, meg kedveskedni, hanem továbbáll.. például ez a csávó is azt mondta nekem, hogy velem csak a szex jó, ja, és amúgy nem vagyok szép, de kifejezetten ronda se.:DDD na mondom, az úgy köszi.. nyilván nem minden igazán jó pasi ilyen, de a legtöbbjükben azért megvan ez a férfiúi gőg, hogy ők mindenkinél jobbak, és nem mennek másra, csak hogy minél több csajjal.....
2018. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az önbecslésem lenne a gond, hanem azzal, hogy ha bíznék is benne, akkor is az agyam egy rejtett zugában idegesítene a gondolat, hogy bárkit megkaphatna. Szóval igen, (az általános itteni vélekedéssel ellentétben) zavarna, ha a párom feltűnően jól nézne ki.
2018. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt "címlapfiúm", amikor 26 voltam - ő volt 19, és olyan büszke voltam rá mint az állat, mindenkinek mutogatni akartam. Aztán el is halászták tőlem, de előtte megcsalt és becsapott. Na jó, lehet hogy ez nem a "szépségének" hanem a fiatalságának volt betudható.
2018. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, mindenkit felpontoztam. :) Így már megnyugodtam, hogy én is hasonlóléppen látom a helyzetet, mint ti. A címlapfiúkat pedig ezek szerint jobb meghagyni a Barbie-k-nak. :)
2018. jan. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!