Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyanok, akik minden ismerősükből érdektelenséget váltanak ki? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Pedig jószívű, kedves, és némileg tehetséges (ez utóbbit nem én mondom, nem nagyzolni akarok) ember vagyok tele ötletekkel. De mivel keveset beszélek, ezért senkit sem érdekelek. Persze nyilvánvalóan nem csak ez az oka kizárólag, de azt vettem észre, hogy ha valaki csak dumál és dumál (mindegy mekkora ökörséget is), az mások szemében érdekes és népszerű lesz.

Már utálom, hogy a beszélgetésekről egyértelműen érződik, hogy másik csak le akarja tudni, udvariasságból.



2018. jan. 18. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

2 szót büfögő madárral, mit kezdjenek az emberek szerinted?

Beszélgetéshez beszélni kell...


Hobbikhoz tevékenykedni s beszélni is...


Ha ennyire néma vagy, akkor keress olyan társas tevékenységet, ahol a némaságod arany s rendben lesz társalgási életed;)

2018. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok/voltam. Visszább kell fogni a "jószívű, kedves" vonatlat, mert akkor csak kihasználják az embert. A "tele ötletekkel" jó dolog, csak vigyázz vele, hogy nehogy az ún. "lépcsőházi emberek" közelébe kerülj, mert azok előszeretettel hasznosítják más, hallott tudását.

Kicsit nyitottabbnak kellene lenni, tehát beszélni, beszélni és lehet, hogy nem baj, ha néha poénos dolgot mond az ember.

2018. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nehezen viselem.Szar érzés hogy senki nem kíváncsi rám
2018. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!