Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az hogy én 100...

Hogy lehet az hogy én 100 kilósan 178 cm_el nem nézek ki kövérnek és hasam sincs, míg mások ezzel a sújal durván elhízottnak néznek ki? 28f

Figyelt kérdés
És eléggé aktív életet élek. PL reggelente dolgozni gyalog megyek 8.5 km_t 6.3km és átlaggal. Néha köcsögök is. Utána meg még sokat mozgom. Felettem egy okos órát és aszerint ma 22000 lépést tettem meg.nadrag méretem 34 póló L ami karban szoros, de ott minden szoros általában. Vastagok a karjaim.
2018. jan. 18. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Km-es átlaggal és kocogok is... Be van kapcsolva az automata javító. Bocsi
2018. jan. 18. 16:34
 2/5 anonim válasza:
Mondtad, hogy sokat mozogsz, sportolsz is és karban szűk a póló, akkor valószínűleg azért mert izmos a karod és azért vagy 100 kg mert az izom nehezebb,mint a zsír. Úgy gondolom hogy inkább izmos vagy, mert egy normál még csak nem is elhízott embernek se 34 a gatyája. Én 160 cm lány vagyok és nekem 34-es a gatya méretem szóval azért vagy nehezebb és nem nézel ki kövérnek mert izmos vagy.
2018. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy izmos vagyok de nem látszanak az izmaim olyan jól... A mérleg szerint 20 % a zsírom.
2018. jan. 18. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán vaskosak a csontjaid vagy ki kellene venni hátulról a csempészendő "porokat" végre, túl vagy már a határon:DDD
2018. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erről van szó.


Ha nem látszanak az izmaid, akkor valószínűleg van rajta egy zsírréteg. Mert valójában minden ember hasa kockás, csak a többségnek ezt eltakarja egy zsírréteg 😊

2018. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!