Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » OKJ-val kapcsolatban milyen...

OKJ-val kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ápolónak fogok tanulni idén ősztől, de fogalmam sincs mire számítsak.


Tehát mennyire nehéz és sok az anyag?

Alapjaiban véve ugyanúgy működik az egész, mint egy középiskola? Tehát dolgozatok, osztályzatok, felelések, satöbbi?

Mennyivel több/kevesebb óra van, mint egy gimnáziumban?


Elég kevés infót találok a neten és igazából amit találok az is mindenhol más és más.


2018. jan. 20. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az okj nagyon hasonló a középiskolához. ahová én jártam 1,5 órás volt egy "előadás", bár itt inkább "óráknak" hívják. vannak modulzáró vizsgák, ami azt jelenti, hogy kis dolgozatok nincsenek, de a tanult anyagon ,ha végig mentek egy nagy dolgozattal, amiben minden benne lesz szinte, azzal zárjátok le az addig tanultakat. a tanfolyam végén pedig, mint az érettségin mindenki vizsgát tesz bizottság előtt.
2018. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nappalin tanultam egy középiskolában (igaz nem ápolónak), naponta 7-8 óráim voltak reggel 8-tól. Borzalmas volt, minden héten valami dolgozat. És ami a legrosszabb volt hogy úgy kezeltek minket mint a kisgyerekeket, pedig korban közelebb voltunk a tanárokhoz mint a végzős 18 évesekhez.
2018. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!