Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak e olyan gyereket mint én?

Vannak e olyan gyereket mint én?

Figyelt kérdés

Szóval. Èn egy 12 éves fiú vagyok aki Mozartot hallgat, kinem állhatom azokat a zenéket amit az osztálytársaim hallgatnak, (pl. Hi bich, buli buli, stb)

Komplett felfogásom van az élet értelmén és lényegén. Rengeteget tanúlok az internetről.

És szóval én már nem tudok az osztálytársaimhoz beillezkedni. És ez engem zavar valamilyen szinten. Végül is az a kérdésem:

Vannak e ilyen gyerekek e?

Ha ilyen vagyok az jó e vagy nem?


2018. jan. 20. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Ne “tanúlj” az internetről. A többiek majd megadják az áhított buksisimit, én csak ezt a jótanácsot adom. :)
2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok de a YouTube-on lévő real life lore csatornáról
2018. jan. 20. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül az osztályodon kívül is: zeneiskolában, edzésen, hittanon, stb. Nagyon is jó, hogy olyan gyerekek is vannak, mint te. :)

Olvass többet, az javítja a helyesírást. ;-)

2018. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki átesik ezen az "én nem vagyok olyan mint a többiek" korszakon, ne aggódj. Úgyhogy sokan vannak még hozzád hasonlóak, de a legtöbben ezt később ki fogjátok nőni.

És ezt nem rosszallásból vagy lenézésből mondom, ez csupán csak az igazság.

2018. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan csak te vagy, senki más. Jo, hogy olyan vagy mert ilyennek is kell lenni, de ezzel SEMMIVEL nem vagy több mint a társaid! A beilleszkedési nehézséged a társaidnak sem jo, de neked a legrosszabb.
2018. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vannak, nem mindenki követi a trendeket, "divatot".
2018. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!