Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó példakép Ariana Grande?...

Jó példakép Ariana Grande? Tényleg utánzom őt? Többi lent

Figyelt kérdés

Már vag másfél éve a példaképem, annyira szeretem. Őt és a stilusát is.

Hordok cica fület, es magas copfban hordom a hajam, vagy félig leengedve es pulcsikat veszek fel (Nem csak azert mert ő is, hanem mert tetszik a stilus es jol is all). Hetvegenkent a sminkemet is olyasmire csinalom mint az övé, cicás szemek, núd ajkak. Mondták páran, hogy hasonlítok is rá, ennek nagyon örultem (ez utan lett a peldakepem). Ezzel csak az az egy bajom, hogy páran azt mondják hogy utánzom őt. Lehet hogy igazuk van, de baratnoim szerint meg csak irigyek akik azt mondják. Jó peldakepnek számit az énekesnő? Jo a stilusa?



2018. jan. 21. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nincs baj ezzel, amíg te elégedett vagy önmagaddal. Nekem nem tetszik a stílusa, nem tudom milyen ember, de ha úgy érzed jót tesz neked, akkor kövesd, aztán majd kialakul belőle a saját stílusod.
2018. jan. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát én annyira nem igazán kedvelem, de azt elismerem, tényleg szép a hangja és jó tulajdonságai, hogy állatbarát és amikor volt az a manchester-i terrortámadás is a sebesülteket meglátogatta a kórházban, ami egy nagyon szép tett volt, mert a legtöbben tojnának a sebesült fanokra csak a saját életüket mentik. De amúgy én is azt tudom mondani, amit az első hozzászóló, hogy amíg téged nem zavar, addig nyugodtan legyél ilyen, ne érdekeljen más véleménye. Na próbáltam összeszedni egy normális kritikát, hát ez lett. (Enikő voltam)
2018. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
53%

Én is szeretem Arianát és igen,jó példakép.Már csak a One Love Manchestert is feltudom hozni példának.:)

Az,hogy egy sztártól ötletet merítesz nem utánzás.Az lenne utánzás ha a mozdulatait utánoznád,ugyanazokat mondanád mint ő stb.Sok ember merít sztároktól ötletet ezzel semmi baj.:)

És ha hasonlítasz rá akkor wow.:D

2018. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Te magad írod le hogy utánozod az ő stílusát. Nem csoda hogy ezt gondolják.
2018. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tesóm volt a példaképem.

Próbáltam úgy viselkedni, mint ő, nem hordtam fülbevalót, mert ő sem.

Lényegében utánoztam őt, és ezt tudtam is.

Nem hiszem, hogy baj, én inkább jól, minthogy rosszul éreztem magam miatta.:DDD

2018. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem utánzás. A copf és a pulcsi nem olyan ritka, hogy egy emberhez lehessen kötni. Rengetegen hordják. Cicaszemet is rengeteg lány, nő rajzol magának, nap mint nap.

Hangja szép. Nekem nem jó példakép, mivel annak ellenére, hogy szép hangja van, elég durván előtérbe tolja a külsőt, a szexualitást, ezzel akar érvényesülni a hang helyett.

2018. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom utánzásnak, hogy hasonlóan öltözködsz, ahogyan ő is. A legtöbb lány/nő eleve ugyanazokból az üzletekből öltözködik, ráadásul az általad említett cicafüles hajpánt, félvállas pulcsi most a divat, szinte mindenhol ezeket árusítják. Így nem véletlen, hogy sokan hajaznak másokra, ahogyan nem látok kivetnivalót abban, hogy hasonlítani akarsz Arianára, hiszen valószínűleg Neked ez a stílus is áll jól.
2018. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!