Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek beszélni a szerelemről,...

Félek beszélni a szerelemről, fiúkról vagy bármilyen ehhez kapcsolódó témához. Normális ebben a korban? (16/L)

Figyelt kérdés
Még a barátnőimmel,anyával és a pszichológussal se szeretek erről beszélni. Már egy szimpla "Ki tetszik neked" kérdéstől is zavarba jövök,elpirulok,rosszul vagyok (fizikailag is). Gyomoridegem van amikor ilyen témák jönnek fel. Amikor valaki fiúkról,szexről beszél,akkor próbálom másra terelni a témát,és sose merek olyankor a beszélgetőpartner szemébe nézni.

2018. jan. 21. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig előbb utóbb elkerülhetetlen lesz. (Ahogy az is, hogy másoknak véleménye legyen az ízlésedről, stb.)


Nem, nem hiszem, hogy normális lenne. (Csak fogadd el, hogy elkerülhetetlen és nem fogsz félni tőle.)

2018. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te sem az a csaj leszel aki egy szilveszteren két pezsgő után az asztal is feldobható. Nincs ezzel baj, lehet megtalálod a magadhoz valót, erre a kérdésre ráér visszatérni 19-20 éves kor felett, ha akkor is lennének problémák, el kell gondolkodni.
2018. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, kicsit zárkózottabb vagy az átlagnál, ezzel nincs gond, a fizikai része viszont tényleg nincs rendben, erről beszélned kellene valakivel. Talán egy másik pszichológussal.
2018. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A félelem azért lehet mert még sosem próbáltál semmit. Mármint...csókot sem. Itt a gond. Olyantól félsz amit nem tapasztaltál még pedig nem veszélyes dolog.
2018. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én sem szeretek ilyesmiről beszélgetni a mai napig sem. 20 éves koromra jutottam el oda, hogy egyáltalán elég felnőttnek érzem magam egy párkapcsolathoz. Nem szeretek ennyire személyes dolgokról beszélgetni, amúgy is, attól még, hogy tetszik valaki nem biztos, hogy egyáltalán lesz valami a dologból. Ha lesz komolyabb kapcsolatom, akkor persze bemutatom a srácot a családomnak meg minden, de azt nem fogom egyből megosztani mindenkivel, ha valaki megtetszik... Utána csak kérdezgetnék, hogy "na, mi van xy-nal?", ami elég idegesítő lenne, ha nem lett a dologból semmi.
2018. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, akkor én is ilyen voltam tinédzser koromban, de nálam sajnos ezt a korai csalódások és rosszabbak váltották ki, nagyon sokáig nem tudtam ezzel én sem mit kezdeni, de szépen (nagyon) lassan feloldódtam. Ha nálad még nem volt semmilyen komolyabb kontaktus fiukkal (pl. csók) és alapból ilyen vagy, akkor tényleg az javasolt amit előttem is mondtak, hogy másik szakember segítsége talán megpróbálható ha a barátaid nem segítenek ebben. (Nekem vicces formában, próbáltak segíteni, jó fejek voltak anno, de ugye mi fiuk voltunk :) )

39F

2018. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!