Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segítsen!? 21/F

Valaki segítsen!? 21/F

Figyelt kérdés

Valaki segítsen!!!?


Egész életem során nemcsináltam semmit, nemvolt senkim. 14 éves korom óta bezárva élek a házba!! Osszesen 1 kapcsolat volt semmi más 7 honapig tartott. Semmien más emberi lénnyel nemvolt semmien kapcsolatom. Sincs semmit, se iskolám, se munkám, de barátaim semmim!! Csak a telefonom ami hitelre van, és pár ruhám van még annyi. A gondolkozásom teljesem primitiv, tompa, és csak negativ gondolataim vannak. Amiotta vége lett a kapcsolatomnak, utána elkezdtem találkozgatni tinderem melegekkel, kihasználtam hogy vonzodnak hozzám és azt a javamra használtam, elmeséltem mindenkinek az életem, a kapcsolatom mindent! És kozben vártam a megoldást toluk.. elfogadtam mindent amire meghivtak, de pénzt nem kértem. Szinte mindenki 1 találkozás után befejezte és nem találkozott velem tobbet. Egy jo páran meg igen, annak reményébe hogy hátha beadom magam, de nemtettem. Ez vissza is utott mert valaki kihasználta hogy addig ittam hogy beájultam szinte..

Igazábol 1 millio gátlásom és problémám van, emberekkel nemmerek beszélni, nincs semmi gondolat a fejembe, és hiába probáltam azotta valami lánnyal egyáltslán beszélni,(persze, csak társkereson. Szemékyesen nemmerek odamenni) hiába találkoztam pár lánnyal kidenki menekult.. nagyon menthetetlen vagyon és már azt érzem hogy ebbol nem tudok kiszabadulni, a halvány remény is elszált. Saját magam bortonébe vagyok, és teljesen korlátozva vagyok mindenhogy.



2018. jan. 22. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha te se szereted magad mért szeretne más?

Próbálj meg valami munkát szerezni, egy hobbi se ártana, kicsit egyenesbe hozni az életed és ha már van egy alapod és nem vagy ennyire negatív akkor csajozni, mert ha így próbálkozol akkor csak kudarcok fognak érni.

2018. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy bezárva? Hogy jött össze ez a helyzet? Szüleid? Velük élsz? Miből élsz? Van iskola amit elvégeztél? Munka?
2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelet az, hogy bezárva? Fizikailag egészséges vagy, tudsz mozogni? Egyedül élsz? Miből tartod fent magadat? Jó lenne, ha ezeket tisztáznád, mert az egyszerű agorafóbiától, szociális szorongástól egészen bűncselekményig (fogva tartás)bármit ki lehet venni a kérdésedből.
2018. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudsz fütyülni? :O 21 l
2018. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Viberen vagy messengeren, hívásba eltudném mesálni. Miklós dénes a facebookom
2018. jan. 22. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ide miért nem tudod leírni? Akkor több ember tudna segíteni vagy ez egy próbálkozás, hogy valakivel tudj beszélgetni?
2018. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia ,a képeid alapján pedig nem vagy te egy csúnya gyerek, igazából tipikus átlagos kinézetű srác vagy ,ha elkezdesz jól öltözködni és lesz önbizalmad 100% ,hogy lesznek sikereid a lányoknál még a 7-8soknál is simán, szóval egyáltalán nem reménytelen a helyzeted. Csak tegyél érte , aztán ha valamiben már jóvagy tegyük fel a csajozásban már jönni fognak a fiúk is ,mindenki szeret barátkozni olyannal, akitől tud tanulni valamit. A szüleiddel milyen a viszonyod? kommunikáltok?
2018. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
még 1x én, tényleg nagyon nehéz ez én tudom, volt olyan életszituációm amikor majdnem kirúgtak az egyetemről és mindenki elhagyott mert lelkileg mélyen volt a "barátnőm" a "barátaim" "édesapám" ,de ha nekem sikerült túl lépni neked is sikerülni fog csak ne add fel elősször tényleg találj valami hobbit ,mondjuk járj el sportolni legyél önkéntes, nem muszáj elősször annyira nyitnod a csapattársaid felé ,ha nem akarsz, majd kialakul. Remélem tudtam segíteni
2018. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!