Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem gaz hogy...

Szerintetek nem gaz hogy ezert lepontoznak?

Figyelt kérdés
Tobbszor elofordult mar velem, hogy azert pontoztak le gyakorin, mert 15 eves vagyok es nem felnott. En ertem hogy sokan lenezik a gyerekek velemenyet, de nem ertem ez miben befolyasolja azt hogy mennyire hasznos a valaszom, csak olyan dolgokra valaszolok aminel tenyleg tudok seiteni. Tobbszor elofordult mar, hogy ha nem irom oda hogy hany eves vagyok, nagyon jo %ot kapok, fel se tunik nekik hogy gyerek vagyok, olyan 80-100 kozottit, ameg ha feltuntetem a koromat akkor csak 10-60%. Es ebbol viszont latszik hogy nem vagyok meg felnott hogy ez engem annyira zavar. Miert kell belekotni meg lepontozni abba amit mondok, attol hogy nem vagyok 18 felett meg lehet ertelmes velemenyem. Szoval szerintetek ez miert van?

2018. jan. 25. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak akkor pontoznak le kor miatt hogy ha tényleg ilyen túlbölcselkedően írsz vagy a tipikus"13/Férfi", egy szimpla vélemény miatt nem hiszem hogy lepontoznának, valószínűleg a szöveged tartalmával nem értettek egyet, meg a lepontozás sok esetben nem azért történik mert ténylegesen hülyeséget írsz, már akkor is gyakori a lepontozás ha szimplán csak ütközik a véleményed egy másik válaszolóval, vagy megsért valakit a válaszod, vagy az is előfordul hogy egy másik embert lepontoznak és a bosszúból minden válaszra rányomja a piros kezet...
2018. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Mivel egyetlen kommentednél nincs kiírva, hogy ezt egy 15 éves követte el, kizárólag írásod TARTALMA alapján pontoznak le.
2018. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Kár erre adni, mert nem a hasznossagot pontozzák.


Van akinrk megkeseredett életében ez hoz boldogságot.

Van aki ellentétes véleményt pontoz...

Es van olyan is, aki hasznos választ ad csak stílusban más, akkor is lepontoz...


Ezen lépj túl, és ne is törődj vele. Ezek az embereket amúgy is veri az élet, es meg is érdemlik a sorsukat..... had élvezkedjenek rajta...

2018. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne írd ki a korod. 15 évestől azért többségében, bár témától függ, de inkább bölcselkedés, nem tényleges élettapasztalat. Nem venném komolyan.
2018. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Hát én nem tudom, hogy egy 15 éves miben tud segíteni, de gyanítom ilyen szubjektív kérdésekre válaszolgathatsz, amire nincs helyes válasz, és mindenki szimpátia alapján pontoz. Mert egy normális szakmai, vagy mondjuk valamilyen "zenekeresős" kérdésre válaszolsz helyesen, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy hány éves vagy, meg felesleges is odaírni. De egy párkapcsolati, életmódbeli kérdésre azért tényleg komolytalan dolog egy 15 éves tanácsait olvasgatni, de ha nem írod oda a korodat, észre se veszi senki, de ezeknél a kérdéseknél teljesen szubjektíven pontoznak, úgyhogy ha nem azt írod, amit a nagy többség hallani akar, akkor hiába egy teljesen ésszerű válasz, lepontoznak szépen.

Szóval el kell fogadni, hogy az emberek többsége hülye, és nem kell olyan komolyan venni ezt az oldalt, meg a pontozást - egy idő után úgyse mozdul el semerre, annyira rossz a pontrendszer.

2018. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell vele foglalkozni, hiába magyarázod az embereknek, hogy pontozni a válasz hasznosságát kell, és nem like/dislike alapján... Ez az egész oldal ilyen, ész nélkül, mondvacsinált indokokkal törölgetnek kérdéseket és válaszokat is.
2018. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2: Kiírva valóban nincs, de sokszor előfordul, hogy a kérdező kéri, hogy a hozzászólók írjanak kort és nemet is. Alighanem az ilyen esetekre gondol a kérdező.
2018. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért ez sokmindentől függ. Vannak olyan témák, amikben egy 15 éves hozzászólását, nehezebb komolyan venni. Ettől függetlenül, számtalanszor előfordul, kortól függetlenül is, hogy nem a válasz hasznossága alapján megy a "pontozás".
2018. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!