Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt az osztályt...

Miért csinálja ezt az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Kb mindig mindenből ő a legjobb. Minden dogája majdnem mindig hibátlan. Kérdezem néha tőle , hogy mennyit tanulni, készült e az órára. Mindig ez a válasza: őt aztán nem érdekli, egy rohadt szót nem tanult

Aztán megkértem hogy mondja el hogy tanul angolt , mert ő a legjobb angolból is , azt mondta hogy csak úgy , nem.is tanul rá mert a szavakat is csak 1 szer elolvassa és megy is neki . Mindig minden 5ös neki de azt mondja hogy árva szót nem tanult. Nem vagyok féltékeny, szeretem az iskolai jegyeimet de elég zavaró hogy folyton azzal jön hogy nem tanul , őt nem érdekli

14 éves lányok vagyunk



2018. jan. 25. 14:54
 1/8 anonim válasza:
14 évesen gondolom még általánosba jártok. Annak idején én sem tanultam kb semmit mégis 5öst kaptam mindenből. Akinek jó a nyelvérzéke annak nem nagyon kell órákat szavakat tanulni. Nekem most felsőfokú angol nyelvvizsgám van és anélkül jutottam el erre a szintre, hogy órákat ültem volna szótár füzet előtt. Amit nem tudtam szavakat azokat kikerestem és utána már tudtam őket, nem nagyon kellett magolni. Nekem pl még gimiben is kb elég volt, hogy odafigyeltem órán mx egyszer átfutottam az anyagot felelés meg dolgozat előtt és kb 5öst kaptam. Van aki könnyen tanul valaki meg kevésbé. A szorgalom viszont többet jelent mint a tehetség azt hidd el. Egyetemen meg később az életben kiütközik majd, hogy általánosban meg gimiben nem nagyon kellett tanulni, ott meg majd muszáj lesz
2018. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek elég az, hogy figyel órán és otthon max egyszer futja át. Vagy még annyit se. Vagy az is lehet, hogy csak lazának akar tűnni.
2018. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Készülj fel hogy középiskolában is lesznek ilyenek! :D
2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem tanultam szinte semmire általánosban / gimiben.

Elég könnyen megértettem a dolgokat órán, az egyetlen kivétel az angol volt, ott is csak a beszélgetés része. Persze a jegyek függenek a tanároktól, én például történelemből soha nem tudtam úgy felelni hogy elmondtam hogy ekkor és ekkor mi történt, hanem csak az ok-okozatot meg néhány extrát, amit valószínűleg mindenki tud, csak nem szokták elmondani.


Most már lassan 3 éve egyetemre járok, és itt kell tanulni.

2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyformák az emberek. Van olyan, aki az órákon hallottakból bőven "megél", más meg vért izzadva "magol" és még úgy sem biztos. Ez van.
2018. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor én meg fogok halni gimibe, nemhogy egyetemre járjak egyszer :o
2018. jan. 25. 18:22
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként sok sikert az egyetemhez ;) meg mindenhez

Majd én is igyekezni fogok nagyon , csak ha már most nehéz nekem akkor nem tudom mindez ez után:[

2018. jan. 25. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valakinek annyira szivacsos az agya, hogy nem szükséges tanulnia az 5-ösért, ők nem ilyen elmélkedős fajták, nem vesznek el a dolgok részleteiben, így van kapacitásuk az agyuknak tanulásra. Mert nem filozofálgatnak. Másnak meg van, igen, hogy megszakad pl egy 3-asért. Szóval szerintem elhiheted neki, hogy nem fektetett túl nagy energiát a tanulásba.
2018. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!