Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy gazdag nő (gazdag pasikhoz hasonló módon) az autóját használja fel hódító eszköznek pasik terén?

Figyelt kérdés
Én azthittem ez a pasik körében egy csajozási mód,de ezekszerint a nők is csinálják.Mi a véleményetek erről,illetve konkrétan arról ha egy nő "hódít" ezzel?

2018. jan. 25. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Hát most hogy bele gondolok, ha egy számomra tetsző autót (mondjuk Subaru Impreza vagy akár Ford GT, de hosszú a sor) vezetne a nő, az vonzóbbá is tehetné (persze csak ha alapból is vonzó) :)
2018. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem is hallottam. Szerintem nem a kocsi miatt fognak "megállni" a pasik.
2018. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Visszafele ez nem nagyon mukodik ,de vicces a felvetes :D


Szoval egy draga ,jo verdaban feszito norol nem az jut atlag ferfi eszebe hogy ez hu de jo no es meg akarom szerezni, hanem ,hogy valoszinuleg ugyesen ki**pta kifekudte maganak es biztos valami milliomos vallalkozo kitartott noje vagy szexipari munkas ,aki eppen utban van a szolitol a kormosig.Az ilyennel meg nem nagyon akarnak ismerkedni.

2018. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

De hogy? Kiszól az autóból egy neki tetsző pasinak, hogy gyere szállj be mellém szivi? :D

Meg miért jó a pasinak, ha a nőnek jó autója van? Azt hiszi, hogy engedi majd vezetni? És ha nem? :D

2018. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifejthetnéd miként vág fel a vagyonával.
2018. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ez bejön, egészségére. :D
2018. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, meg nem igazán láttam ilyet. Füttyent is, ha lát egy jó seggű pasit?
2018. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem láttam ilyet, de biztosan bitang ronda nőnek kell lennie vagy pokoli butának:D
2018. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű ember (mind a két nemből) nem fog egy kocsi miatt hasra esni a másik előtt.

Lehet az kölcsönautó,céges autó,lízingelt autó,hitelre vett autó,stb.

Egy embernek a belső intelligenciája,megbízhatósága, munkaköre,lakása,higiéniája sokkal fontosabb,mint a külsőségekkel való magamutogatás.

2018. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez ilyen formában hülyeség.


Én férfiként alapból szarul érezném magam, ha tőlem sokkal befolyásosabb, gazdagabb nőm lenne. Nem is tudnám igazán férfinak érezni magam eltartottként.


Másrészt egy férfinak nem a nő kocsijára, hanem a testére fog felállni a farka, így ha csak a szex a cél, akkor megint nem az autó lesz mérvadó.


Gazdag férfinak meg szintén nem a nő pénze és autója lesz a mérvadó.

2018. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!