Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Franciaországban 70% akció...

Franciaországban 70% akció volt a nuttela termékre és össze vereketek ami melesleg még káros is a cukor miatt mi véleményetek de valaki magára is tetoválja terméket ami káros?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen a fogyasztói társadalom.
2018. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, pont ma küldtem barátomnak az erről szóló cikket, ő nagy nutellás, én nem szeretem. A videón olyanok voltak az emberek, mint a narkósok amikor egy tűn összevesznek.

Gondolkoztam, milyen termék lenne az, amiért ennyit küzdenék, tömegben, kitéve magamat felesleges fizikai-lelki sérüléseknek, hát nem jutott eszembe semmi.

De most mond azt, hogy nem kell megküzdeni a mai világban az ételért. :)

2018. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert tényleg drog a cukor aki álandoan kivánja az már fügö remélem egy nap hajléktalanoknak is így sietnek segiteni.Ami ennél is durváb volt hogy, nem gyerekek voltak hanem 30-50 évesek.
2018. jan. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!