Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha még 21 évesen nem volt semmilyen jellegű munkám?

Figyelt kérdés
Mentálisan nagyon összetört ember vagyok,amit eddig viszonylag jól el tudtam rejteni az emberek elől,viszont nagyon megnehezíti a napjaimat. Nagyon sok rossz dolog vesz körül,amiből próbálok,de nem tudok szabadulni.

2018. jan. 26. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Tanulsz?
2018. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Miből élsz? Ha örökségből vagy befektetésekből, az jó. Ha 23 évesen egy percet se dolgoztál úgy hogy a szüleid tartottak el és költőpénzt adtak, az gáz, és nem lehet ilyen rossz az életed ha ez megkaptad.
2018. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság mondhatni természetes.


Persze kérdés mit csinálsz, tanulsz, képzed magad, vagy évek óta otthon ülsz. Mert nem mindegy.

2018. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg nem mindegy hogy mik a körülmények.

Az "Összetört ember" dumát meg eddig legtöbbet olyan ismerőseimtől hallottam akiknek könnyű dolguk volt, a nagy bánat oka maximum szerelmi csalódás vagy valami hasonló volt. Ami drogozáshoz, iskola befejezéséhez és egyéb hasonló dolgokhoz vezetett.

A srácok akik már középsuli alatt is eljártak minden nap estig dolgozni hogy otthon be tudjanak segíteni, azokat sose hallottam panaszkodni...


Szóval ha csak valami kreált problémával ülsz otthon, anyu-apu meg eltart az igenis gáz.

2018. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,tanulok. Valóban a szüleimmel élek,de egy forinttal sem támogatnak. Örülhetek,hogy van hol laknom,és egyébként sem olyan jó a kapcsolatom velük.

Én az "Összetört embert" úgy értettem,hogy több pszichés betegségem is van.

2018. jan. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!