Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg az agyam vagy sem?

Beteg az agyam vagy sem?

Figyelt kérdés
Józanul nagyon nem működik az agyam. A rövidtávú memóriám is csapnivaló, de ha megiszok 2-3 sört vagy bármit, akkor ez megszunik. Miért van ez?

2018. jan. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvonási tünet?
2018. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkoholista. 1 hónapban 2-3-szor iszok, csak feltűnt, hogy olyankor "nincs baja" az agyamnak.
2018. jan. 26. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, szerintem ilyenkor csak azt hiszi az ember, hogy jobban emlékezik, mert magabiztosabb lesz.
2018. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom "hinni", egyszerűen jobban emlékszem, ez nem kérdés.
2018. jan. 26. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok és szeretem a sört. Nem vagyok alkoholista, szimplán ízlik, szóval jó pár nap iszok 1-1 sört. Azt vettem észre, hogy sokkal jobban megy tőle a tanulás. Kb. fél éve belebotlottam egy tanulmányba, ami arról szólt, hogy az emberek egy részének stimulálja az agyát az alkohol és javul a logikájuk és emlékezőképességük. Rám is teljesen igaz a dolog, nálad is ez lehet.
2018. jan. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!