Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket miért zavarja,...

Az embereket miért zavarja, ha egy férfi alacsony?

Figyelt kérdés
Én alacsony vagyok, 168 centi. Nem haragszom én senkire sem az égegyadta világon, komplexusos sem vagyok miatta, de én pont azt figyeltem meg, hogy ez irritálja a többi ember. Ha egy konfliktusban kiállok magamért kultúrált módon, akkor lekezelően, gúnyosan lepattintanának, és csak akkor vesznek vissza, ha durvább, személyeskedő hangnemre váltok, ami amúgy távol állna tőlem. Más is tapasztalt ilyet?
2018. jan. 27. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarja.

Üdv.: Egy 165 cm magas férfi

2018. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Azt hiszik hogy amiatt mert alacsony vagy gyenge vagy és ők könnyen tudnak rajtad uralkodni.
2018. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
NEM az embereket zavarja, HANEM TÈGED és emiatt beképzeled, hogy másoknak van ezzel baja!
2018. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha vitatkozol valakivel, akkor a primitívebb réteg beléd fog kötni.

Ha magasabb lennél, akkor másba kötnének bele.Szerintem ezzel nem kell túlságosan foglalkozni.

A magasság egy olyan dolog,amiről nem tehet senki, nem szerzett tulajdonság, vagy valami ami miatt tisztelni kéne azt, akinek "ideális" a magassága. Ezt dobta a gép, pont.

Ha valaki ebbe köt bele ne érdekeljen, elég szegényes lehet az érvelése, ha egy vitában csak a magasságoddal tud "megbántani".

2018. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem ugyan nem zavar.

Egyetértek az előbbivel, csak valamibe beleakart kötni, ha magas lennél, akkor más tulajdonságod irritálná azt, akivel épp konfliktusban állsz.

2018. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, igazatok lehet. Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 27. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Te 2018-ban is kezded ezt a butuskodást az alacsonysággal vagy egyre több az "ilyen":DDD


Ha úgy állsz ki magadért, hogy még te is röhögnél magadon s látnád is, akkor mit vársz? Bizonyára csak ennyi a baj.

Készíts egy felvételt magadról csak megvilágosodásul.

Másrészt meg, mindenkit a saját szintjén lehet helyretenni;)

2018. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz,ha valaki beleakar kötni a másikba akkor talál rá okot.Ha valaki se nem alacsony se nem magas beleköthet abba,hogy ferde orrú,elálló fülű vagy nem jól áll a haja,pattanásos az arca,nem elég márkás a cipője...mert nem tud más dolgokat felhozni az illető ellen.A durvább hangnemért vagy ha olyan dologgal szembesíted őket,amik a személyiségüket érintik akkor tényleg meghátrálnak.Vagy ha tesznek egy bunkó húzást feléd és tudják,hogy te annak tudatában vagy,olvasod őket,akkor iygekeznek távolmaradni tőled nehogy szembesülni kelljen nekik a saját gyarlóságaikkal,mert pont azt próbálják takargatni.
2018. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert beleesik a vécébe.
2018. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lassan 9 éve lesz, hogy a veszprémi Patrióta Lokálban 160-170 centis bűnözők belekötöttek a 2 méteres vagy afeletti veszprémi kézisekbe, pont azért, mert nagydarabok voltak. A 211 centis Marian Cozmát egy kb 3 fejjel alacsonyabb ember végezte ki. Isten nyugosztalja szegényt.
2018. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!