Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képes az ember embert ölni?

Hogy képes az ember embert ölni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, ez a 21. szazad, es tudom, hogy sajnos sok ember kegyetlensege vegtelen, de megis..miert kell osi, barbar modszereknel maradni, es haboruzni, meg halalbuntetest alkalmazni egyes orszagokban? Mar bebizonyitottuk szamtalanszor, hogy milyen kreativak, es intelligensek vagyunk, gondoljunk csak a rengeteg technikai vivmanyra. A konfliktusokat akkor miert nem lehet intelligensen kezelni? Valahol a szakadek melyen vagyunk erkolcsileg meg mindig, foleg a zerroristak, akik kepesek tomegeket gyilkolni. Tudom, ennek sokszor vallasi oka van...ami meg felhaboritobb. De az egyeb haborukat is foloslegesnek tartom, hiszen ez a 21.(!!!) szazad, nem a kozepkor.

2018. jan. 27. 10:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
terroristak*
2018. jan. 27. 10:46
 2/12 Uszás02 válasza:
22%
Teljesen igazad van. És szerintem csak olyan ember tud ilyeneket csinálni akinek nincs semmi lelkiismerete.
2018. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

"bebizonyitottuk szamtalanszor, hogy milyen kreativak, es intelligensek vagyunk"


Az a baj, hogy a "bizonyító" réteg az eddig valaha létezett emberiség 1%-a.

A maradék meg olyan amilyen.

2018. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azert 1%nal szerencsere joval tobb intelligens ember van, csak a media pl szinte csak a hulyekkel foglalkozik, meg az utcan is nagyreszt oket latjuk..
2018. jan. 27. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

"miert kell osi, barbar modszereknel maradni, es haboruzni, meg halalbuntetest alkalmazni egyes orszagokban?"


Háború mindig lesz, pont azért mert emberek vagyunk..és ahány ember annyi fajta..


A halál büntetéssel kapcsolatban meg annyi a véleményem, hogy aki pl.; gyerekeket erőszakol, kínoz meg, vagy kiírtja a saját családját, azt a helyszínen lövetném tarkón aztán mehetne a dögkútba. Az ilyen beteg, selejtes embereket irtani kell, nem pedig a nép pénzéből etetni, ruházni. A vallással kapcsolatban meg annyit, hogy most pl. elvannak ájulva az isis-től, mikor anno a kereszteslovagok is ezt csinálták, csak akkoriban komplett falvakat, városokat írtottak ki.. Azt most meg oda-vissza vagyunk jézustól, mikor egy kaptafa a kettő. Én betiltanék minden ilyen nép butitó dolgot.

2018. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az igazan brutal bunozoknek a halalnal nagyobb buntetes lehetne egy pici lyuk eletuk vegeig mindentol es mindenkitol elzartan. A halal mar megvaltas... Nekem legalabbis inkabb az, mint a borton, plane egy kemeny borton.
2018. jan. 27. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Látom #5-öt a nagy keresztények lepontozták xD
2018. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Látom #5-öt a nagy keresztények lepontozták xD"


Ma sem fogok aludni. ;( :D

2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem még jobban lepomtoztak :'( már vagy 1 órája sírok...
2018. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok a pszichopata, szocipata, akik élvezik a gyilkosságot.

Emellett sokan hatalomra vágynak sajnos.

2018. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!