Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért mindig a...

A férfiak miért mindig a szemétkosár fölé hajolva pucolják a hagymát?

Figyelt kérdés
Lusták arra, hogy elvigyék a hagymahéjat a konyhapulttól a szemétkosárig?

2018. jan. 27. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Eddig nem így pucoltam a hagymát, de most, hogy írod, praktikusnak tűnik. Köszi! Ezért elnézem a durva általánosítást, amiért amúgy elküldenélek a céda egyenes ági női felmenőd ivarszervébe :)
2018. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért, mert nem szeretek egy munkából kettőt csinálni.
2018. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Pár hagymát pucoltam életkém folyamán, de még 1x sem pucoltam a kuka fölé görnyedve.

1 vagy nem vagyok férfi

2 nem hagymát pucoltam.

3 összekevertem a konyhaasztalt a kukával

2018. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, de tisztítani én is a szemetes fölött szeretem, mert úgy egyből oda megy a héja, ahova kell, nemrég meg ellestem anyámtól, hogy kell egyből az edénybe aprítani, hogy közben szét se essen, na, ezt még gyakorolnom kell, de úgy meg még kevésbé koszolom össze a vágódeszkát, szeletelhetek rajta olyat, amit nem akarom, hogy hagymaszagú legyen, vagy adott esetben kevesebbet kell mosogatni. Inkább neked van még mit tanulni a konyhában, és ne általánosíts.
2018. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
En no vagyok es en is igy pucolom. A krumplit is, meg mindent. Igy nem potyog le, nem koszol, nem retkel ossze semmit. Egyszerubb. Most azt a ket percet kibirom a kuka folott
2018. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem fontos a kuka fölött mert ha beleesik akkor megvan baj..de mindenképp vmi eldobandó szatyorba, dobozba érdemes..


örülj ha látod a párod hagymával a kézben, segítő szándékkal

2018. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Véletlenül sem provokatív a kérdés...
2018. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy téged pont ez zavar, jót nevetek rajtad.
2018. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert ügyelünk a tisztaságra, és rendkívül fontos hogy azt megtartsuk, így elegendő hetente egyszer takarítani.
2018. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és a szemétkosár fölött pucolom a zöldséget. Vagy a pulton egy üres zacskóba, amit utána kidobok a kukába. Leginkább azért, mert a főzésnél jobban csak a főzés utáni pakolást utálom a házimunkák közül, és nem nehezítem meg a saját életem azzal, hogy extra munkát csinálok magamnak.
2018. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!