Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkoznál valaki olyannal,...

Barátkoznál valaki olyannal, akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Vállalnád azt, hogy te legyél valakinek a "mindene"?

Miért ha igen? Miért ha nem?



2018. jan. 27. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert nekem sincsenek.
2018. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy igen. :)
2018. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Attól fűgg, hogy miért nincsenek barátai: mert egy undok, kötekedő figura; vagy épp egy rakás szerencsétlenség, akivel nem szívesen mutatkoznak együtt. Ilyenekkel biztosan nem (bár utóbbinak szívesen segítenék). Viszont ha valaki épp most költözött a városba és még nem ismer senkit, viszont jó fej és humoros, vele sokkal inkább! :)
2018. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Mindig jó új emberekkel megismerkedni, és sokszor igen kellemesen csalódik az ember.
2018. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen igen. Már is lenne egy közös pontunk, egy témánk. Kivesézhetnénk az okait annak, hogy miért is vagyunk ennyire magányosak, meghallgathatnánk egymást.
2018. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szeretek új embereket megismerni :) Aztán persze az idő eldönti, hogy hosszútávon is összeférünk -e egymással, de egy próbát szerintem mindenki megérdemel :)
2018. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Volt ilyenre példa sokszor. Sokáig jóhiszemű voltam. Majd minden alkalommal megtanultam hogy ha valakinek nincsenek barátai annak általában oka van ami késöbb dúrván megmutatkozik. Le lehet pontozni. De nekem eddig minden esetben negatív tapasztalatom volt a "nem értem miért nincsenek barátaim" emberekkel.
2018. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Miért nincsenek barátai?


Én ismerkedtem egyszer egy olyan sráccal akinek jó formán nem voltak társas kapcsolatai. Anya, apa, tesók egykét ismerős akikkel havi egyszer beszélget, de akkor is csak véletlen találkoznak és azokat az embereket is azért ismerte, mert volt munkatársai voltak és ők is a környéken laktak. Magyarán nem élt társasági életet és ennek mindig van valami oka. Én próbáltam ezt figyelmen kívűl hagyni, de a srác nagyon más volt. Ő antiszociális,introvertált típus akinek komoly önértékelési bajai is voltak. Engem zavart, hogy ő ilyen. Rengeteget nyafogott, negatív volt mindenkit hibáztatott mindenért, de változtatni nem akart semmin.


Én nem barátkozom nyitok többet olyan ember felé akinek nincsenek ismerősei, barátai vagy legalább haverjai. Akinek nincs élete, aki nem él. Aki tényleg nem él. Nem akarom, hogy valakinek ilyen értelemben én legyek a "mindene", mert ez nem egészséges. Másra is szüksége lehet akikkel jól érezheti magát. Én nem leszek mindig vele. Ha munkába megyek nem vagyok ott. Ha a barátnőimmel vagyok nem leszek ott. Ha a barátokkal elmegyek valahova és ő nem akar vagy én nem szeretném, hogy mindenhova jöjjön velem akkor ő egyedül marad. MIÉRT?? Mert nincsenek barátai!!! És elszívná minden energiámat. Sok mindenért engem okolna. Féltékeny lenne, ez 100%. Kisajátítana hiszen neki csak én lennék. Valamennyire próbálnám bevonni őt a baráti körömbe, de azért neki saját barátokra kellett volna szert tenni és különben sem akarnám, hogy velem legyen mindig és az én ismerőseimmel legyen. Neki is legyenek haverjai akikkel tud beszélgetni, tartalmas időt tölteni. TUDJON nekem miről mesélni később. Hiszen ha nem történik vele SEMMI, mert nincsenek emberi kapcsolatai akkor mi lesz? Unalmassá válna az életem vele. Nem hiszem el, hogy nem lehet ismerősöket szerezni. Én nagyon zárkozott lány voltam és vagyok sokszor. De van egy csomó ismerösőm, mert muszáj volt nyitnom mások felé még akkor is ha féltem és sokszor becsaptak, azt hittem mellettem állnak, de nem voltak barátok akikről azt hittem. Aztán elkezdtem sportolni és versenyekre járni. Rengeteg ismerősöm haverom lett és két nagyon jó barátnőm akik 17 éve a barátnőim. Gyerekkorom óta ismerem őket. Utána jött a suli,munkahely és hobbik, rengeteg olyan helyre jártam el amit először nem is szerettem,ilyen a buli. Nem az én világom volt, de a barátaimmal imádok néha szórakozni és meginni egy sört. Imádok leülni beszélgetni velük vagy ha segíthetek valamiben és csomó élményem van velük. Utazások pl. Én mindennap csinálok valamit. suli,munka,barátok,mozi,büfé, színház,koncert,séta,menhely,kiállítás,könyvtár,vásárlás,könyvesbolt,bowlingozni is megyünk néha és ilyenek. Ha a másik nem nyitott akkor ne várja el, hogy a világ majd nyitott lesz felé.

2018. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozom olyanokkal, nekem sincsenek, illetve vannak, de már nagyon eltávolodtunk egymástól, az élet így hozta.
2018. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen barátkoznék vele.

Szerintem szoros barátság alakulhatna így ki, ennélfogva bizalmasabb, szorosabb lenne közöttünk a baráti kapcsolat.

2018. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!