Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek az emberek úgy a...

Miért félnek az emberek úgy a rendőrtől mint a tűztől? Forgalomban, útszélén pl.

Figyelt kérdés

Mindig megtapasztalom ezt, rendszerint az középkorúakat veri le a víz, pl halad szépen 60-as szakaszon a forgalom, és valaki képes visszavenni 40-re a tempót, olyan is előfordult hogy több autó van előttem és a rendőrt nem merik előzni, percekig így megyünk ha kifogunk egy ilyet.


Én már előztem is 1 rendőrt mögötte két idiótával akik nem merték kikerülni. Odacsavartam neki motorral, semmi retorzió nem történt belőle.

Meg amúgy sem indokolt hogy 20-al döcögjön a járőrözése miatt egy komplett sor.


2018. jan. 27. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megint a gyorshajtós troll?
2018. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
A rendőr hülye és szemét. Veszélyes kombináció.
2018. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

a középkorúakat azért mert kb 10-15 éve van még csak az,hogy megszűnt ez a random kivesz a forgalomból és addig kötözködik amíg nem talál valamit amiért megbírságolhat/vagy levehet lével téma.

ma már egyszerűbb a dolguk,mert a radarral simán tudják hozni az előírt napi bírság kvótákat,olyan szinten,hogy szinte már profit termelő cég nem pedig bűnüldöző szervezet.

2018. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert a rendőrök Magyarországon nem a bűnüldözésre vannak, hanem azért, hogy bármilyen indokkal szerencsétlen magyar (fehér+magyar) embereket büntessék. Nem konkrétan saját tapasztalat, hanem milliószor voltam szemtanúja:

- magyar az autóban = büntethető, cseszegethető

- cigány az autóban = "hadd menjen"

- német az (német rendszámú) autóban = "turista, hadd menjen"

Szóval ezért. "1" rendőrt én is előztem már... Ahogyan te, én sem léptem túl a sebességhatárt. Nyilván éppen "elvolt", de alapjában véve "pénzbehajtásra" vannak.

2018. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

amúgy ez a cigány téma tényleg jogos.

ők parkolhatnak tilosban akár a forgalmat feltartva is,a közteres vagy a rendőr nem fog odamenni,mert az nehezebb célpont.

a sima átlagember meg könnyű.

2018. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hadd féljenek :) azon az 1 percen nem múlik semmi.valoszinu rossz beidegződés.en ilyenkor se változtatok a vezetési szokásaimon de egyszer sem kötöttek belém.
2018. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nincs rá ok.

Aki gyorsan hajt, az meg ne sírjon.

2018. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarom a rendőröket védeni, de az a munkájuk, hogy aki gyorsan hajt, az megfizesse a sumaher-szimdrómát.


Kérdező! Legközelebb ne előzd ki a rendőrautót, hanem dudálj rájuk, és fennhangon kiabáld át nekik, hogy ne tökörésszenek előtted, te sietsz a dolgodra. (Aggódnod nem kell, szeretik a tökös fickókat, lehet beajánlanak a főnöknél)

2018. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy rendőr akkor büntet meg, amikor akar. Van olyan, aki évekig pereskedik azért, mert megbüntették egy olyan gyorshajtásért, ahol ott sem lehetett.

Személyes tapasztalatom szerint az intézkedések többsége nem szabályszerű. Ezeket rendőr ismerősöm is megerősítette.

2018. jan. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te ostoba hülye.

Nem is kell ott lenned, mert az üzembentartó kapja :D

2018. jan. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!