Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki teljes kilátástalanság...

Van aki teljes kilátástalanságban él, vergődik?

Figyelt kérdés

Engem kirúgtak a munkahelyemről, semmi indok nélkül, és most itt vagyok érettségivel, semmi kilátással.

Olyan helyen lakom ahol 0 a munkalehetőség és semmilyen képzés se indul.

teljesen el vagyok keseredve

22F



2018. jan. 28. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor voltam ebben a helyzetben amiben most te vagy, volt olyan hogy 1 évig itthon ültem mire elszántam egy olyan dolokra magam, amit egyébként alapból azonnal megtehettem volna akkor amikor kirúgtak és abban a pillanatban vissza is vehettek volna.



Itt most nem arra utalok, hogy mondj nekik valamit hanem minnél előbb állj cselekvésre készen..most egy kicsit pihenj,gondolkodj de ne vidd túlzásba mert az is szar tud lenni.


1-2 hónapot max azután azonnal hozz egy döntést mi legyen,vagy ha több időre van szükség akkor várj.


De ne hagyd, hogy teljesen elhidegülj a világtól, beszélgess emberekkel mindig tudnak adni valami tippet amúgy ha más nem is. 25f

2018. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden 2. ember akit látok kb. ebben él, és még sokan nem is tudnak róla.

Olvass sokat, hogyan lépj ki a gödörből, változtass a gondolataidon.

Vegyél elő egy lapot.

Írd le mi a probléma (1), mi okozza a problémát (2), a lehetőségeid amit tehetsz ez ellen (3), és hogy mi tűnik legjobbnak, melyik lehetőséget fogod választani. (4)


Ha ilyen rossz helyzetben vagy, az első hogy rendezed magadban a gondolataid hogy lásd mit akarsz, és hogyan elérni.

2018. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ebben a kilátástalanság???

Fiatal vagy, egészséges...gondolom. Ennyi idősen ( szerintem )kell lenni valaminek hobbikból, amivel profitálhatsz s ismeretségeket találhatsz-lehetőségeket.


Ha egy "szobanövény" életet éltél eddig, akkor szedd a lábad.

Keress távmunkát-otthonról végezhetőt.Fordítások, indíts webes áruházat....stb.

Keress új lakhelyet legrosszabb esetben...

2018. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!