Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakran emlékszel az...

Mennyire gyakran emlékszel az álmaidra?

Figyelt kérdés
Elvileg minden éjjel álmodunk.

2018. jan. 29. 05:36
1 2
 1/11 reka060 válasza:
Igen ez igaz, egy éjszaka alatt többet is álmodunk, de ebből talán csak egyre ha emlékszünk. Személy szerint én sem emlékszem soha sem az álmaim rá, kivéve hogyha közvetlenül mielőtt felkelek akkor álmodom.
2018. jan. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag keveset alszom,-de többször tisztán emlékszem az álmaimra.


Néha filmszerű a "történet",mintha csak egy mozifilmre vagy hasonlóra emlékeznék csak gyakran szereplője vagyok.....

2018. jan. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogyaz elso mondta, van ,hogy egy ejszaka alszom , almodom ,valamire felkelek. Utána visszaalszom megint almodom. Nálam ritkább az ,hogy nem emlekszem rajuk. Néhányat fel rudom idezni a mai napig.
2018. jan. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem beszélnek felkeléskor a fejembe, akkor az összes álmomra emlékszem. Ha hozzám szólnak, általában kiesnek.

Sajnos mentális betegségem van, de ez egy érdekes hozadéka, amit viszont semmire nem cserélnék el: minden álmomat irányítani tudom. Sokszor nem is önmagamat "alakítom", gyakran vagyok férfi, tegnap pl. három álmomból kétszer férfi és köztük kissrác is voltam :D Ami különösen érdekes volt, hogy hiába cseréltem alakot, a fő téma ugyanaz maradt, valami idegen lény kergetett, felnőttként felvettem vele a harcot, gyerekként viszont bújkáltam előle... A második kettőnél a helyszínben is voltak hasonlóságok, az egyik reptéren játszódott, a másikban meg már repülőn lövöldöztem...

Nem volt semmi, ilyen folytatásos dolgok eddig ritkán estek meg :)

Hasznos, hogy a rémálmokból mindig akciójelentet tudok kerekíteni, de volt már olyan is, hogy strandra álmodtam magam és végig azon feszengtem, hogy miért nem borotváltam le a lábam.

Tiszta hülye vagyok :DD

2018. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran emlékszem az álmaimra, de elmesélni csak nehezen tudom őket. Amint megpróbálom szavakba önteni, elvesznek az összefüggések és csak képek maradnak.
2018. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig. Életemben talán 3-4 éjszaka volt, mikor nem emlékeztem, elég furi volt.


Azt nem tudom, emlékszem-e az összesre, mert nekem nem írja ki semmi felkeléskor, hogy "ma 6 álmod volt, hányra emlékszel?", de többre szoktam.

2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor és nagyon valósághű el, a legtöbbször félelmetesek.
2018. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ritkán emlékszem az álmaimra, de akkor viszonylag pontosan.
2018. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ritkán álmodom, de azt akkor megjegyzem, mert utána 1 héten belül történik velem valami. Sajna nem tudom "belőni", hogy mi, így felkészülni, védekezni sem, pedig jó lenne hasznosítani ezt.
2018. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A boldog álmokat mindig elfelejtem, néhány foszlány marad meg belőle az emlékezetemben. Viszont ha rosszakat álmodok, azokra mindig emlékszek, és rendszerint rossz érzésem marad utánuk továbbra is, teljesen letörnek.
2018. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!