Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy légtérben kell lennem...

Ha egy légtérben kell lennem még 2 évig egy emberrel egy héten többször, aki hangosan ordibál rólam/ hozzám trágár megnyilvánulásokat akkor ezt hogyan reagáljam le?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ne foglalkozzak vele hiába sérteget, és hazugságokkal “éget” a többi ember elött? Arra gondoltam mostantól levegőnek fogom nézni, ez nem engem minősít akámiket is fog össze hordani rólam. Próbálok erősnek, magabiztosnak mutatkozni akiről leperegnek a megjegyzések!

Ez célravezető lehet hogy abba hagyja egy idő után? Sajnos agyilag nem érett arra, hogy nyugottan kezelje a helyzeteket hiába 18 éves. Egy osztálytársamról van szó egyébként.

Mit gondoltok?

Ki került már hasonló helyzetben? Te mit tettél/ tennél akkor?



2018. jan. 29. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez most valami iskolai szekálás szituáció? Nem derül ki az írásodból és nem értem, hogy egy 18 éves miért jár még két évig suliba.

Na mindegy, ha iskolai szekálás, akkor a szülők és tanárok kedvenc jolly joker tanácsa, azaz a "ne foglalkozz vele" a legrosszabb tanács. Ha nem foglalkozol vele, akkor soha nem fogja abbahagyni a szekálást. Szólj vissza neki, vagy üss, bármi jó, csak csinálj valamit.

2018. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tegyél úgy mintha meg se hallanád, nézd levegőnek. Egyszer rákérdezhetnél nála h miért csinálja ezt veled. Tanulj inkább, gondolj arra hogy sokkal többre fogod vinni mint ő valaha. Nekem is volt hasonló szitum, igy tudom milyen. + nevess sokat, ez biztos idegesiteni fogja :D ne mutasd ki hogy gyenge vagy, gondolom úgy is csak azért nagy a szája mert a haverjai előtt akar menőzni
2018. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!